reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Roksi, a po co to białko? Dołączyłam niedawno i nie jestem w temacie. To cos do invitro?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku

Duża ilośc białka, dużo ilośc ogranicza ryzyko hiperki przy stymulacji. Ja nie piłam bo myślałam ze to bardziej w okolicach punkcji a nie jeszcze przed rozpoczęciem stymulacji. A potem się okazało, ze transfer odroczony wiec i tak nie było ryzyka hiperki.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Roksi, a po co to białko? Dołączyłam niedawno i nie jestem w temacie. To cos do invitro?


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
Żeby było wszytko Oki podczas stymulacji, żeby nie było Hiperki czy jakoś tak, też się dowiedziałam dopiero o tym na Forum, moja doktor tak kazała, więc nawet nie pytałam po co bo byłam tak tym wszystkim przejęta, że zaczynamy
 
Ananas? Po co? Jeżeli mogę zapytać....

Podobno odrobinę pomaga przy implantacji. Nie wiem dokładnie dlaczego, starsze starzej koleżanki może odpowiedzą. Wiem, ze w ananasie jest enzym proteolityczny wiec może z tym związane. Po dwa plasterki dwa dni przed transferem i dwa po. Ja traktuje to trochę jak amulet z przymróżeniem oka ale może i coś da :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Podobno odrobinę pomaga przy implantacji. Nie wiem dokładnie dlaczego, starsze starzej koleżanki może odpowiedzą. Wiem, ze w ananasie jest enzym proteolityczny wiec może z tym związane. Po dwa plasterki dwa dni przed transferem i dwa po. Ja traktuje to trochę jak amulet z przymróżeniem oka ale może i coś da :)


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.

Każdy amulet jest dobry jak wierzy się w jego moc :)
 
reklama
Link do: NA ZDROWIE - Jestes Tym co Jesz i Myslisz : Odzywianie przy IVF (i nie tylko)
f2bb4cde5cbdff490039287a509c198e.jpg


Znalazlam takie info Ale szczerze mi nic nie mowiono o bialku tylko mielismy ograniczyc kawe alkohol I zero papierosow wiec Ja ani ananasa ani bialka nie spozywalam w wiekszych ilosciach ,..... nie wiedzialam a ciaze -27t3d


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry