reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To zależy od organizmu u mnie cały czas leczenia czyli 6 lat było piękne bez problemów a na sztucznym cyklu nie chciało wogule a dostawałam takie końskie dawki leków ze ledwo chodziłam bo takie bóle nóg miałam wiec moja P. Doktor powiedziała ze skoro naturalnie rosło pięknie to próbujemy na naturalnym i było ok i teraz zaraz będę rodzic :) wszystko zależy od organizmu niektórym na sztucznym pięknie rośnie :)

U mnie było podobnie :), naturalnie endo w połowie cyklu bardzo ładne, a przy estrofemie masakra...szczerze, to myslę ze to mogła być przyczyna niepowodzenia crio- zbyt pochopna decyzja o transferze przy zbyt cienkim endo. Bo miało miedzy 7-8mm i właściwie przez 3 wizyty nic nie urosło.
 
reklama
Ja dziś zrobiłam pierwszy falstart testu ;), 7dpt.
Jakby się uprzeć i przypatrzeć, to jest jakiś cień cienia cienia...ale problem polega na tym, ze test robiłam po 4 a sprawdziłam go...po 6 :). Padłam od razu jak go połozyłam na szafkę. Tak więc może to przebarwienie, po prostu.

Robie jutro, będzie 8dpt, myśle ze jakby coś zaczęło kiełkować to jutro już coś jasnego będzie. Poprzednio chyba tak własnie było. A 10dpt to juz wyraźna kreska była.
 
U mnie było podobnie :), naturalnie endo w połowie cyklu bardzo ładne, a przy estrofemie masakra...szczerze, to myslę ze to mogła być przyczyna niepowodzenia crio- zbyt pochopna decyzja o transferze przy zbyt cienkim endo. Bo miało miedzy 7-8mm i właściwie przez 3 wizyty nic nie urosło.
Moje było 7,5 i nic nie ruszyło wiec crio odwołane i po @ podeszłam na naturalnym i udało się :) jak pisałam jednym po lekach pięknie rośnie a innym bez leków i przy ich podaniu organizm się buntuje ;) tak szczerze to dziwie się ze lekarz nie odwołał crio moja P. Doktor nie zgodziła się żeby zrobić crio szkoda kropka tak mi powiedziała czasami lepiej spróbować w następnym cyklu pewniejszym ja z początku byłam załamana czekać kolejny miesiąc i nic nie wiadomo masakra a jednak opłacało się :)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie jest strasznie ciężko bardzo...ale nie jedna z Was już przez to przeszła...płaczę i walczę ze sobą bo wiem, że muszę się podnieść...cholernie ciężko masakra :(:(

Kochane powiedzcie mi co teraz będzie się działo lekarka moja jest na urlopie i na mojego sms odpisała mi "odstawić leki" przykro mi się zrobiło...

Kiedy mogę dostać okres? Jak długo muszę odczekać po czymś takim żeby zaś zacząć się stymulować? Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania teraz w kierunku dlaczego tak się stało?? pomóżcie macie czasami większą wiedzę niż lekarze...

Teraz zrobiłam sobie pierwszą kawę od 3 miesięcy...rzuciłam przed całą procedurą...
Dziękuje za wsparcie dziewczyny fajnie że możemy razem być
Bolątko, napiszę, jak to było u mnie.
Tylko ja miałam wyższą bete, pusty pęcherzyk, który już chyba mocno był zagnieżdżony.
Po usg lekarz kazał odstawić leki, pierwszy cykl, to było delikatne krwawienie i plamienie praktycznie przez cały cykl. Ale u mnie problem polegał na tym, ze samo jakos nie chciało się oczyścić, a ja nie chciałam na zabieg. No i czekalam. Przyszła kolejna @ i wtedy po 2-3 dnia krwawienie zaczęło się mocne krwawienie, tzn wręcz odpadanie tkanki. Wielkie płaty i mnóstwo krwi. Tylko jak pisze, u mnie było tego materiału dużo, byłam u dwóch lekarzy i oboje mówili przed tym drugim okresem ze mam jeszcze mnóstwo martwej tkanki. Beta bardzo wolno spadała. Ja mysle ze u Ciebie ładnie się oczyści po 1 @. A jeśli tak, no i lekarka uzna to za ciąże biochemiczna, to pewnie po tym cyklu będziesz mogła zacząć. Oczywiście to moje gdybanie, nie jestem ekspertem, ale raczej nie powinno byc przeciwskazań jeśli endo sie odbuduje.
 
Moje było 7,5 i nic nie ruszyło wiec crio odwołane i po @ podeszłam na naturalnym i udało się :) jak pisałam jednym po lekach pięknie rośnie a innym bez leków i przy ich podaniu organizm się buntuje ;) tak szczerze to dziwie się ze lekarz nie odwołał crio moja P. Doktor nie zgodziła się żeby zrobić crio szkoda kropka tak mi powiedziała czasami lepiej spróbować w następnym cyklu pewniejszym ja z początku byłam załamana czekać kolejny miesiąc i nic nie wiadomo masakra a jednak opłacało się :)
No własnie, ja dopiero po tym wszystkim pomyslałam ze mogłam się uprzeć zeby przesunąć.
No ale już po ptokach. Teraz kolejne odliczanie.
 
Byłam zrobić sobie na kolacje moje bialeczko i stwierdziłam, że dzisiaj rozpuszcze to w mleku, a nie w wodzie! Mąż jak to zobaczył patrzy się na mnie i mówi, czy ty czytasz co tam jest napisane mówi tak kobieto moja mleko odtłuszczone, a nie takie już widzę Cie dzisiaj cała noc WC. Ale co jak co weszło mi to teraz z tym mlekiem może dlatego, że drineczka wypiłam przed :-)

Dokładnie.
Z mlekiem sie pije
1.5%
Lub 2%

Moj pije 0.5% ale on to ma inne treningi na siłowni

Z woda jest okropne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udane wizyty i same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


17.01 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17.01 - Rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

18.01 - koniczyna82 - criotransfer
18.01 - sunrisea - criotransfer
18.01 - BeataWarszawa - wiyzta u gin prowadzącego ciążę
18.01 - Pixie_Dixie - kontrola cyklu
18.01 - Ewelin85 - wizyta przed crio
19.01 - JoannaRak - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - asiex - badania prenatalne
24.01 - ziółko87 - badania prenatalne 1
23.01 - Jo_asia79 - betowanie
25.01 - Ewunka - histeroskopia
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.02 - rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
08.02 - Ewunka - kontrola
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry