reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja jeszcze nie wiem w której dobie będzie transfer tak czytam, czytam was i już sama nie wiem jak lepiej!
Ale mam to teraz gdzieś z mężem stwierdziłam z mężem, że zrobimy sobie drinka i co ma być to będzie wiem, że teraz % mu i mi nie wolno ale jeden mały nie zaszkodzi, a @ dopiero za 3 o ile przyjdzie w terminie! Dziewczyny wasze i moje zdrowie, żeby nam się udało w tym 2017 roku
 
Co do transferu zarodków to nie takie proste:
- do 3 doby rozwijają się zgodnie z potencjalem rozwojowym komórki jajowej, po 3 dobie wchodzi w gre genom zarodka czyli "materiał" genetyczny ze strony ojca. O ile słaba jest jakość oocytów to w 2-3 dobie da się "oszacować" jakos zarodków. Natomiast gdy czynnik meski niestety dopiero po 3 dobie znakomita większość kapituluje.
dużo by pisać o statystykach itp.. to zależy od pary w którym dniu jest ET albo crio.
 
Byłam zrobić sobie na kolacje moje bialeczko i stwierdziłam, że dzisiaj rozpuszcze to w mleku, a nie w wodzie! Mąż jak to zobaczył patrzy się na mnie i mówi, czy ty czytasz co tam jest napisane mówi tak kobieto moja mleko odtłuszczone, a nie takie już widzę Cie dzisiaj cała noc WC. Ale co jak co weszło mi to teraz z tym mlekiem może dlatego, że drineczka wypiłam przed :-)
 
Byłam zrobić sobie na kolacje moje bialeczko i stwierdziłam, że dzisiaj rozpuszcze to w mleku, a nie w wodzie! Mąż jak to zobaczył patrzy się na mnie i mówi, czy ty czytasz co tam jest napisane mówi tak kobieto moja mleko odtłuszczone, a nie takie już widzę Cie dzisiaj cała noc WC. Ale co jak co weszło mi to teraz z tym mlekiem może dlatego, że drineczka wypiłam przed :-)
Moj M takie bialka pije z mlekiem 2%
 
reklama
Do góry