reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja własnie dostałam info z kliniki ze niestety, te dwa zarodki, co były na podglądzie nie przetrwały. Także są tylko te, które są juz we mnie...
Do dziś miałam same pozytywne emocje i pewność że się uda, teraz trochę mi tej pewności ubyło.
Może tak miało być...? Oboje z mężem stweirdzilismy ze jestesmy juz zmeczeni tymi próbami. Skupimy sie na jednym dziecku które mamy, bo do kolejnej procedury juz na pewno nie podejde jak sie nie uda. Nie bede widzieć sensu, skoro 3x bedzie porażka.
oj nie dramatyzuj u mnie przetrwał tylko jeden człowiek mimo ze zapłodniono 6 oocytów były 3 zarodki i tylko jeden przetrwał i spi teraz w pokoju obok:-)
 
Beta spadła 19,20 czekam na informację od lekarza co teraz
bardzo współczuje znam ten ból... skup się na tym ze udało Ci się zajść w ciążę to bardzo dużo. u mnie po nieudanym transferze następny był właśnie tym:-) Po odstawieniu leków przyszedł @ taki jak zawsze ale ten ból -psychiczny.. ale pozbierasz się! jak my wszystkie przed tobą.
 
Dziewczyny, odnośnie tych leków ktoś coś? Czy w dniu transferu mam brac czy nie? Acard, eucerin, engystol, estrofem, luteinus dopochwowo, no i suplementy...


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
a wypisał je lekarz? a ET jest blastki?
lutinus,estrofem się bierze, tylko ja brałam ale (chyba) przed transferem..ale możesz sobie powoli poprzesuwać godziny lekow żeby były po transferze albo przed z 1-2h. a suplementy po to polecam tylko mg,b6, i tyle pamiętam... tylko mg w maksymalnej dawce i a na b6 trzeba uwazac bo duże dawki działają na oun 50mg wystarczy.Cos jeszcze było ale nie pamieam.. chyba femibion. A koenzym, fe i inne cuda odstwic..
acad bierz ale to przed Et blastki czyli 5 doba bo po punkcji nasili ci krwawienie. No chyba ze na wlasna reke -btw to nie sa zalecenia ja lekarzem nie jestem:-)
acard poprawi ukrwienie - dotlenienie i sa badania odnośnie zespołu antyfosfoli. z clexanem
 
Spokojnie nie czytaj za dużo :) ja też się denerwowalam jak podchodziłem do crio a jak szłam na sztucznym cyklu i Nic endo nie chciało rosnąć to myślałam że nic z tego a nigdy z nim nie miałam problemów na naturalnym urosło ładnie i się udało także spokojnie jak dla mnie lepiej ze na naturalnym :)

Kurczę, mam nadzieje,Ze mi urośnie na sztucznym bo szału z moim endo nigdy nie było [emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
a wypisał je lekarz? a ET jest blastki?
lutinus,estrofem się bierze, tylko ja brałam ale (chyba) przed transferem..ale możesz sobie powoli poprzesuwać godziny lekow żeby były po transferze albo przed z 1-2h. a suplementy po to polecam tylko mg,b6, i tyle pamiętam... tylko mg w maksymalnej dawce i a na b6 trzeba uwazac bo duże dawki działają na oun 50mg wystarczy.Cos jeszcze było ale nie pamieam.. chyba femibion. A koenzym, fe i inne cuda odstwic..
acad bierz ale to przed Et blastki czyli 5 doba bo po punkcji nasili ci krwawienie. No chyba ze na wlasna reke -btw to nie sa zalecenia ja lekarzem nie jestem:-)
acard poprawi ukrwienie - dotlenienie i sa badania odnośnie zespołu antyfosfoli. z clexanem

Wszystko biorę jak lekarz zalecił, tylko nie powiedział jak w dniu punkcji. Sama tylko suplementy czyli feminbion natal1, wit d3 i magnez (ten co biorę farmaceutka podała jako jedyny z atestami do brania w ciazy), lekarz wie. Transfer crio, moj pierwszy w ogóle bo miałam przełożony. Ale o 13 wiec nic nie musze przesuwać. Rano poranne leki a te w środku dnia biorę o 15 wiec akurat się zgrywa. Napisałam maila do lekarza, powinien mi odpisać jutro.

I tak, mam 5 dniowe zarodki. A z ciekawości jak to się ma do leków?


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Kurczę, mam nadzieje,Ze mi urośnie na sztucznym bo szału z moim endo nigdy nie było [emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
To zależy od organizmu u mnie cały czas leczenia czyli 6 lat było piękne bez problemów a na sztucznym cyklu nie chciało wogule a dostawałam takie końskie dawki leków ze ledwo chodziłam bo takie bóle nóg miałam wiec moja P. Doktor powiedziała ze skoro naturalnie rosło pięknie to próbujemy na naturalnym i było ok i teraz zaraz będę rodzic :) wszystko zależy od organizmu niektórym na sztucznym pięknie rośnie :)
 
reklama
a wypisał je lekarz? a ET jest blastki?
lutinus,estrofem się bierze, tylko ja brałam ale (chyba) przed transferem..ale możesz sobie powoli poprzesuwać godziny lekow żeby były po transferze albo przed z 1-2h. a suplementy po to polecam tylko mg,b6, i tyle pamiętam... tylko mg w maksymalnej dawce i a na b6 trzeba uwazac bo duże dawki działają na oun 50mg wystarczy.Cos jeszcze było ale nie pamieam.. chyba femibion. A koenzym, fe i inne cuda odstwic..
acad bierz ale to przed Et blastki czyli 5 doba bo po punkcji nasili ci krwawienie. No chyba ze na wlasna reke -btw to nie sa zalecenia ja lekarzem nie jestem:-)
acard poprawi ukrwienie - dotlenienie i sa badania odnośnie zespołu antyfosfoli. z clexanem
:*
 
Do góry