reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chodzi mi o to czy jak nie mam mutacji to czy ten metylowy mogę brać. ? Czy on jest tylko dla tych co mają mutacje. ?czy nie mając mutacji się go przyswaja.
Biorę teraz co 2 dzień bo chciałam sobie dogodzić i kupiłam 800 mg
Przysfajac na pewno przysfajasz to poprostu forma ktora nie musi byc juz przeksztalcana w organizmie. Ale dawka moze byc duza nastepna zamow sobie 400
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie jest strasznie ciężko bardzo...ale nie jedna z Was już przez to przeszła...płaczę i walczę ze sobą bo wiem, że muszę się podnieść...cholernie ciężko masakra :(:(

Kochane powiedzcie mi co teraz będzie się działo lekarka moja jest na urlopie i na mojego sms odpisała mi "odstawić leki" przykro mi się zrobiło...

Kiedy mogę dostać okres? Jak długo muszę odczekać po czymś takim żeby zaś zacząć się stymulować? Czy powinnam wykonać jakieś dodatkowe badania teraz w kierunku dlaczego tak się stało?? pomóżcie macie czasami większą wiedzę niż lekarze...

Teraz zrobiłam sobie pierwszą kawę od 3 miesięcy...rzuciłam przed całą procedurą...
Dziękuje za wsparcie dziewczyny fajnie że możemy razem być
ja po odstawieniu lekow po 3 dniach dostalam@odczekalam jeden cykl zeby sie pozbierac do kupy i wlasnie mam 2dc .cykl mi sie przedluzyl o jakies 5 dni...
 
Czyli clexane lekiem na wszystko :)
A mi przyszło do głowy takie pytanie.
Ja jadłam zwykły kwas foliowy zbadalam poziom i było 21 :errr: norma do 18 chyba
.
No ale ze była tu dyskusji ze kwas foliowy metylowy lepszy ;) no to sobie kupiłam 800mg solgara a potem zrobiłam te wszystkie badania i wyszło ze nie mam mutacji.
Czy ja ten kwas przyswaja tak dobrze jak zwykły czy lepiej czy gorzej. ?

Ewuńka, ja sobie zrobiłam kwas foliowy razem z homocysteiną żeby przy okazji zapytać co o tym genetyk sadzi bo miałam wizytę w instytucie Neurologii na Sobieskiego w sprawie kariotypow i rak w ogóle po tym ZD. Ńo i mi pani genetyk, która jest tez ginekologiem na czerniakowskiej i wychowanka bardzo znanego speca od prenatalnych powiedziała, ze nic dziwnego ze mam ponad normę, ze większość suplementujacych się dziewczyn tak ma bo jemy go łyżkami. Ja brałam feminbion gdzie jest 400 zwykłego kwasu i drugie tyle metylowanego. Powiedziała, ze jak widac, ze jest nadmiar to co drugi dzień jeść i się nie faszerować.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
reklama
Chodzi mi o to czy jak nie mam mutacji to czy ten metylowy mogę brać. ? Czy on jest tylko dla tych co mają mutacje. ?czy nie mając mutacji się go przyswaja.
Biorę teraz co 2 dzień bo chciałam sobie dogodzić i kupiłam 800 mg

Możesz, przyswaja się, po prostu 800 to bardzo duża dawka :*


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Do góry