reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aniasiwa tsh jest ok !
Joasia mialam w lipcu to samo w pare dni Po transferze list ze zero morozaczkow a czekalam na dwa do mrozenia wtedy ryczalam jak glupia a Po chwili gadalam sama do brzucha ze zostana ze mna napewno zostana no I zostala coreczka;) trzymam kciyki !

Bolatko ;((((((( bardzo mi przykro!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roksi nie wiem czy nie lepiej się nie przemęczyć chwile aż ci przejdzie ten napuchnięte język - a przejdzie lada chwila, sama tak czasem mam, coś uczuliło niż łykać to co kupiłaś. Niezła mieszankę my tu przyjmujemy. Ja bym nie wzięła. Białko dla sportowców nie jest konieczne, jedz inne wysokobiałkowe produkty. Najlepiej bez laktozy.
Maślanka, indyk na parze... Mozesz potem zrobić jeszcze jedna próbę (bo mówiłaś ze masz 2 rożne, może tylk jedno cię uczula. Pij dużo wody, jedz białko i nie łykaj leków bez pytania swojego lekarza. Wapno lepiej wypij jak nie mozesz wytrzymać.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
Oki dziękuje za informacje! właśnie czytam co jeść, żeby było dużo białka, Maślanke lubię do tego ziemniaczki i obiadek jest :-) nie biorę narazie tych tabletek tylko będę smarować ten język dentoseptem!
 
Aniasiwa tsh jest ok !
Joasia mialam w lipcu to samo w pare dni Po transferze list ze zero morozaczkow a czekalam na dwa do mrozenia wtedy ryczalam jak glupia a Po chwili gadalam sama do brzucha ze zostana ze mna napewno zostana no I zostala coreczka;) trzymam kciyki !

Bolatko ;((((((( bardzo mi przykro!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
dzieki:)to super:)))
 
mam 2 dc i mam sie pojawic u dr.M 13 dc zebyy podejrzec przed criotransferem...zadnych lekow nie kazala brac i nie wiem czy to dobrze...podchodze na cyklu naturalnym...jak myslicie?
 
Trzeciak jest bardzo dobrym lekarzem!!!!
Wickiewicz jest super ciepła.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może i jest ciepła ale to nie o to dokładnie chodzi! nie chcę jeszcze dokładnie się wypowiadać na temat jej i kliniki zobaczymy jak to teraz będzie i po miesiącu będę wiedziała, czy podeszli do mnie dobrze, czy jak na osobę na której można zarobić!
 
reklama
Zmienili mi wizytę mam jutro a ta z 24.01 można wykreślić :) Ja podchodziłam na cyklu naturalnym i miałam wizyty tez 2 dc i 12 lub 13dc i poza witaminami i 1×1 estrofemu ale tylko dlatego ze endo na sztucznym cyklu wogule nie rosło nic nic nie nic nie brałam i udało się
 
Do góry