reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest bardzo dobra :)
Lekarze mawiają,że taka mocna beta jest od 100 w górę :)
Więc super ;) Ja miałam ciut większą 138 a dziś zaczynam 15 tydz ciąży :)
Kochana,ciesz się i czekaj na cudowny widok [emoji178][emoji178][emoji178] za ok 2 tyg :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jezu naprawdę nie mogę w to uwierzyć .......
 
Moje kochane, ja po wizycie.
Wygląda na to, że dzidzia zdrowiutka, wyniki papp-a skorygowane (1:669 zd), wszystko w najlepszym porządku, lekarka zadowolona, tylko zdjęcia nie mogła zrobić. Wizyta w ogóle super przebiegała.
No i już wiemy: będziemy mieć synka! [emoji813][emoji813][emoji813]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Super;)

A to juz jako polówkowe badanie ci zrobili? Bo ty jestes troche wyzej niz ja w ciazy chyba? Ja az do 6 lutego czekam to bedzie juz 21 tc.





Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje kochane, ja po wizycie.
Wygląda na to, że dzidzia zdrowiutka, wyniki papp-a skorygowane (1:669 zd), wszystko w najlepszym porządku, lekarka zadowolona, tylko zdjęcia nie mogła zrobić. Wizyta w ogóle super przebiegała.
No i już wiemy: będziemy mieć synka! [emoji813][emoji813][emoji813]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

No nie, a ja tak czekałam na zdjęcia! ;) ;) ;)
Gratuluję!


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Do góry