reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, kciuki za betowanie i za wizyty :)
Ja miałam dziś jeszcze dzwonić do lekarza zapytać jak tam moje zarodki, ale sama nie wiem- myślicie ze to ma sens? pewnie jakby coś się działo sam by do mnie zadzwonił prawda?
Jutro będzie mega stres...czy przypadkiem zarodki nie odpadły w przedbiegach. Staram się być dobrej mysli.
Ja pewnie bym też zadzwoniła byłam bym spokojniejsza:)
 
Czy jestem silna???Musze... jestem w 200% zdrowa nic mi nie dolega u nas problemem są plemniki....Nie mogę się rozkleic i poddać musze być silna za męża za nas oboje inaczej nasze małżeństwo nie przetrwa.....
To trudny czas...kiedy kolejny raz zalicza się kleske, kiedy kolejny raz upadasz i mimowszystko musisz się podnieść i walczyć dalej...nie dla siebie a dla nas.....
Postaram się być silna...juz kiedyś zawiodłam ....wiec nie obiecać. ..
Bonia jestem z Toba jesteś silna kobietka!
 
Dziewczyny chyba nospa pomogła bo odpuszcza, w sumie powiem wam ze ja z tymi lekami to tez tak ostrożnie bo tez mam dość wysoki próg bólu a któraś z was tu pisała ze skurcze macicy czy bóle są niewskazane... w sumie to jutro mija tydzień od transferu a do terminu okresu jeszcze 3 dni to może ten ból faktycznie dobry znak [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno musi być dobry!!
 
Dziewczyny powodzenia dziś! [emoji110][emoji110][emoji110]

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
No pewnie, jak lekarz powiedział to na pewno bezpieczny, taka tylko ciekawostka.

Jestem kosmetologiem, powiem wam jak wyglądają atesty kosmetyków. Atesty dostają ci, co zapłacą. Mój dziekan działał jako prezes Polskiego towarzystwa kosmetologów. Mówił, ze co rusz pojawiał się jakiś producent, który chciał kupić ich atest. Oni na to - No dobrze, ale gdzie badania? A producent wielce zdziwiony czego od niego chcą, kasę wykłada to powinni brać i się cieszyć. Ale taki atest np. Instytutu Matki i Dziecka dziwnym trafem już dostał... Kolejna ciekawostka. Wiadomo, leki i kosmetyki dzieli przepaść, szczególne od strony prawnej. Piszę to bo wierzę, ze wszystkie zostaniemy mamami i będziemy szukać kosmetyków dla maluszków. I warto wiedzieć ile znaczą atesty wypisane na ich opakowaniach.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
j
Ja polecam bardzo emotopic
 
Do góry