reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja od jutra mialam zaczac stymulacje ale jak to jiz w zwyczaju @ jest, jak jej potrzeba to jej nie ma.

Koniczyna82 ja mam 30 lat i pani doktor mi mowila zeby jednak 2 brac jak beda. Z tym ze ja chce transfer 2- 3 dniowych komorek a reszte niech do blastki chowaja. Oczywiscie takie sa plany jak bym wogole jakies jajka wyhodowala :)

Dziewczyny czy wy tez odcziwacie strach przed ivf??? Nie w sensie ze sie nie powiedzie, tylko wlasnie ze sie uda. Wiem ze to moze byc daleka droga ale przeraza mnie troche to wszystko... ciaza, wyprawka, porod no i ta/te istotka/ki.
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie, miałam brać unidox przed punkcją i chyba dwa dni. zapomniałam o tym drugim dniu i wzięłam tylko jedną tabletkę. Czy to moze mieć jakiś wpływ na sam transfer?
Kur#$%, mogłam sobie o tym nie przypominać :/
 
:))))))))))))))) za tydzień w piątek USG jejku ale emocje :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ja chodze teraz do zwyklego gina bo transfer mialam w Polsce inpo dzisiejszej beci Pni mowi to w 7 tygodniu na kontrole. Ja mowie ze swira dostane przez nastepne 3 tygodnie i ja przeonalam na kolejna bete na piatek, tak dla potwierdzenia ze ladnie rosnie i na usg za tydzien w czwartek :)

A kiedy to wiadomo czy moga byc blizniaki???? Mysle ze nie ale transferowaliamy dwa to tak dla upewnienia!

Dziewczyny z radosci chyba nie wytrzymam!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jej powiedz następnym razem ze lepsza pupa na kliszy niż buźka na łąkach wyobraźni!


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Pewnie, pewnie. Zresztą mnie dziś na pupie bardziej zależało, bo chciałam płeć poznać [emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry