reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy jestem silna???Musze... jestem w 200% zdrowa nic mi nie dolega u nas problemem są plemniki....Nie mogę się rozkleic i poddać musze być silna za męża za nas oboje inaczej nasze małżeństwo nie przetrwa.....
To trudny czas...kiedy kolejny raz zalicza się kleske, kiedy kolejny raz upadasz i mimowszystko musisz się podnieść i walczyć dalej...nie dla siebie a dla nas.....
Postaram się być silna...juz kiedyś zawiodłam ....wiec nie obiecać. ..

Bonia, sciskam Cie bardzo mocno. Wiem jak sie czujesz bo nie raz przez to przeszlam ale po dwoch dniach wycia w poduche zawsze stawalam do dalszej walki silniejsza (nie polecam wycia w poduche bo w sumie duzo nie pomaga a tylko doluje, choc czasami trzeba!) U mnie za to maz perfekcyjny a wszystko z mojej strony i gdyby nie wsparcie meza to bym swira dostala bo strasznie siebie obwinialam! Ale nie ma co, zasze to gdzies jest po srodku, glowa do gory i nie poddawaj sie, warto czekac a na kazda z nas przyjdzie czas. A teraz dobre winko, komedia i nabieraj sily na dalsze dzialanie! Sciskam Cie mocno [emoji485][emoji8][emoji484]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj poprosiłam w aptece o magnez który można i w ciąży brać. Farmaceutka powiedziała ze tylko magne b6 ma wszystkie atesty.
No tak, one się jeszcze dzielą na z testami i bez. Mimo wszystko mi lekarz powiedział że ten i ten jest dobry...

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
No tak, one się jeszcze dzielą na z testami i bez. Mimo wszystko mi lekarz powiedział że ten i ten jest dobry...

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

No pewnie, jak lekarz powiedział to na pewno bezpieczny, taka tylko ciekawostka.

Jestem kosmetologiem, powiem wam jak wyglądają atesty kosmetyków. Atesty dostają ci, co zapłacą. Mój dziekan działał jako prezes Polskiego towarzystwa kosmetologów. Mówił, ze co rusz pojawiał się jakiś producent, który chciał kupić ich atest. Oni na to - No dobrze, ale gdzie badania? A producent wielce zdziwiony czego od niego chcą, kasę wykłada to powinni brać i się cieszyć. Ale taki atest np. Instytutu Matki i Dziecka dziwnym trafem już dostał... Kolejna ciekawostka. Wiadomo, leki i kosmetyki dzieli przepaść, szczególne od strony prawnej. Piszę to bo wierzę, ze wszystkie zostaniemy mamami i będziemy szukać kosmetyków dla maluszków. I warto wiedzieć ile znaczą atesty wypisane na ich opakowaniach.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Wiecie co? Piję sobie poranna kawę i patrzę jak mój mąż prasuje sobie koszulę do pracy. Rany, ale ja go kocham. Wiadomo, jak by się udało i miała bym z nim dziecko byłabym przeszczęśliwa. Ale bez dziecka też jestem szczęśliwa będąc z nim, w naszym domu, z kawą, która co rano mi robi na pobudkę. Wyobrażam sobie życie tylko we dwoje. Zrobimy co się da a jak się nie uda to trudno. Ale nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mam nadzieję, ze jesli się nie uda to nie odbije się to naszej relacji i on da sobie radę (u nas też kwestia plemników).


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Co za dzień! Trzymamy kciuki za wysokie bety, udane wizyty i za same dobre wiadomości.
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
09.01 - JoannaRak - betowanie 1
09.01 - balątko - betowanie 1

10.01 - jeera86 - początek stymulacji
10.01 - jo_asia79 - transfer
10.01 - sunrisea - wizyta przed crio
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
11.01 - ambicja1987 - kontrola w klinice
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - koniczyna82 - kontrola cyklu przed crio
12.01 - kropelka30 - USG
17.01 - ambicja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18.01 - koniczyna82 - criotransfer
18.01 - sunrisea - criotransfer
18.01 - BeataWarszawa - wiyzta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
25.01 - Ewunka - histeroskopia
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, kciuki za betowanie i za wizyty :)
Ja miałam dziś jeszcze dzwonić do lekarza zapytać jak tam moje zarodki, ale sama nie wiem- myślicie ze to ma sens? pewnie jakby coś się działo sam by do mnie zadzwonił prawda?
Jutro będzie mega stres...czy przypadkiem zarodki nie odpadły w przedbiegach. Staram się być dobrej mysli.
 
Ja bym zadzwoniła. Bedziesz spokojna.
Ja nie zadzwoniłam a jakie było moje zdziwienie ze został jeden zarodek.

Kciuki za ten tydzien [emoji1317][emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry