reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O Boże,bidulka :(
No to też bym miała takie ciśnienie. Ja też się bardzo stresowalam przed wizyta,zresztą mając z tyłu głowy co mogłoby być to każda z nas się chyba stresuje :)
Najważniejsze,że wszystko dobrze i możesz odetchnąć :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem jak toczą się losy tego maleństwa bo ta koleżanka jest na zwolnieniu. Ale to straszne co ja spotkało. Ja jestem po jednej ciąży pozamacicznej w zeszłym roku wiem jakie to przeżycia dla przyszłej mamy że dzieje się coś tak złego . Ja w tej ciąży jestem bardzo ostrożna niestety ale podwójnie przemawia przezemnie strach.
Zmierzyłam ciśnienie i 113/ 72
 
Nie wiem jak toczą się losy tego maleństwa bo ta koleżanka jest na zwolnieniu. Ale to straszne co ja spotkało. Ja jestem po jednej ciąży pozamacicznej w zeszłym roku wiem jakie to przeżycia dla przyszłej mamy że dzieje się coś tak złego . Ja w tej ciąży jestem bardzo ostrożna niestety ale podwójnie przemawia przezemnie strach.
Zmierzyłam ciśnienie i 113/ 72
A daj spokój,nawet nie chce myśleć :(
To straszna tragedia, najpierw euforia że ciąża a za chwilę taki cios :'(
Powiem CI ze ja tez do badań prenatalnych i wyników nifty chyba nie do końca tak w pełni cieszyłam się z ciąży. Strasznie się bałam,że będę postawiona przed koniecznością podjęcia tej okropnej decyzji.
Teraz już jest radość,mąż szaleje i już mała po imieniu nazywa :)
Po prostu trzeba wierzyć głęboko,że wszystko jest ok i dbać o siebie i dzidzie :)
Widzisz, jak masz takie ciśnienie przy tej pogodzie i skokach ciśnienia,które temu towarzyszą,to wiadomo że tamto to zwykle nerwy :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś później, ale musiałam przeczytać milion Waszych wpisów i uzupełnić kalendarz.
Mam nadzieję, że wszystkie daty się zgadzają i nikogo nie pominęłam.
Buziaki i miłego dnia!

Kreatola, moglabys mnie dopisac? Z checia chcialabym z Wami troche pogadac aby dodac pozytywnej energii. Ide na hcg w poniedzialek i to bedzie 11 dni po transferze :) [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Asiu
Zgadzam się,że 5dpt to za szybko na betę,chyba że miałaś transferowany 5 dniowy zarodek. Na pewno wynik jaki masz oznacza,że coś drgnelo.
Koniecznie sprawdź w poniedziałek przyrost,bo tak naprawdę to on świadczy czy ciąża się rozwija.
Trzymam kciuki i powodzenia :)[emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje serdecznie za odpowiedz, to jest protokol z Invicty. Oni zaczynaja z pierwsza weryfikacja 5 dni po transferze, potem 10 dni po i ostatnia to po 2 tygodniach i wtedy miejmy nadzieje potwierdzaja ciaze. A ja mialam 5 dniowy zarodek transferowany.
Zobaczymy co bedzie w poniedzialek [emoji106]
W Szwajcarii jakikolwiek test robia dopiero 2 tygodnie po.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje serdecznie za odpowiedz, to jest protokol z Invicty. Oni zaczynaja z pierwsza weryfikacja 5 dni po transferze, potem 10 dni po i ostatnia to po 2 tygodniach i wtedy miejmy nadzieje potwierdzaja ciaze. A ja mialam 5 dniowy zarodek transferowany.
Zobaczymy co bedzie w poniedzialek [emoji106]
W Szwajcarii jakikolwiek test robia dopiero 2 tygodnie po.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W Uk mialam 15 dpt pierwsza badana bete [emoji13][emoji13][emoji13]i to prywatnie bo tutaj szpital wierzy tylko w usg serduszkowe msc Po transferze;))bete zrobilam wiec tylko raz a na usg serduszka (dwoch tak se wtedy myslalam...) czekalam jak na szpilkach

O jako sliczny Yoreczek ;)) husann!!
Bardzo fajna rasa York,przyjsciolka ma parke yorkow i chodzi z nimi do fryzjera;)))



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Troszkę sie nie odzywałam bo miałam w pracy kocioł i podróż do Polki i wczoraj cały dzień w podróży do Łodzi na szczepienie... a dziś odpoczywam . Jutro jadę do Novum na intralipid i od razu zrobię betę :) juz nie mogę sie doczekać :)
Macie piękne brzuszki dziewczyny ( zdjecia super) ja teraz od transferu mam brzuch powiększony tak ze dżinsy mnie uwierają :( w pierwszej ciazy na początku nic nie było widać a od 16 tyg poszło ! Skończyło sie 23 na plusie !
Ale co tam ma cudna córeczkę :)
 
reklama
Od razu decyzja o adopcji zarodka, przeszlam juz swoje niepowodzenia nie znioslabym znow stresu czy sie dawczyni komorki zaplodnia,dwa wiek to juz moj ostatni dzwonek (41 lat) poza tym to jednak bedzie dziecko kochajacej sie pary i ich dar serca dla tyle lat starajacej sie pary co my juz pokochalam maluszka ktory na nas czeka.Powodzenia bo tez swoje musisz przejsc przez ta okrutna chorobe i wiem jak to jest jak tylko jeden zarodek jest
Powodzenia,przechodzilam przez to ...tez 41
 
Do góry