reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziendoberek wszystkim!!!
Husann czy to badac tetno czy oddech ns to samo wychodzi kochana,ja tak sadze ,dziewczyny chyba pisza o detektorze tetna teraz ,moja kumpela miala ,na allegro mozna kupic a na wole Ja sprawdza c Po porodzie teraz nie chce sie sttesowac wysxukiwac serduszka.....
Monitor oddechu ti tez mowia potrzebny tylko jesli jest wczesniak no Ale Ja dostalam to wzielam;)

Joannarak ttzymam kciuki !!! 5 dpt to chyba za szybko mialas bete speawdzana.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez chcialam na poczatku kupic detektor bo tez chcialam wiedziec czy jest wszystko w porzadku. Ale potem mi przeszlo a teraz jak codzienie synus szaleje to wiem ze wszystko jest ok.
 
reklama
20170106_091851.jpg
Dziewczyny ale mam towarzysza do ogladania tv juz tak z 10 min siedzi
 

Załączniki

  • 20170106_091851.jpg
    20170106_091851.jpg
    596,5 KB · Wyświetleń: 480
Super,że z dzidzia wszystko ok :)
A z ciekawości,czemu kazał odstawić ci kwas foliowy i witaminy??
Z doświadczenia i tego co przeczytałam,to właśnie ok 12 tygodnia włącza się witaminy do diety ciężarnej,chyba że faktycznie dostarcza wszystkiego w zbilansowanej diecie.
Ja to zawsze przed wizyta mam ciśnienie ok 125-130/80 ;)
Kazała mi w domu mierzyć,to mam oczywiście niższe ;) kup sobie dobry ciśnieniomierz i sprawdzaj w domku dla spokoju.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kwas foliowy brałam przez 2 lata zanim zaszłam w ciążę, powiedział że nie ma potrzeby po 1 trymestrze go łykać. Witamin nie brałam wogole w ciąży powiedział że jeżeli chce tyć to mogę brać.
Dziecko czerpie od Ciebie co najlepsze a ja staram się jeść zdrowo i jeśli wyniki są ok to nie ma po co brać. Najważniejsza na tym etapie wit. D i ja dodatkowo biorę magnez.
Moje ciśnienie z wczoraj to 144/95.
Mam ciśnieniomierz w domku więc będę sprawdzać wczoraj się stresowałam tą wizytą bo koleżanka w pracy jest w ciąży i u dziecka nie ma kości czołowej i nosowej :(
 
hej Dziewczyny, mam nadzieje ze tutaj ktoras z Was bedzie mogla podzielic sie swoim doswiadczeniem i troche upewnic mnie ze nadal jest szansa.
Mieszkam w Szwajcarii ale zdecydowalam sie na in vitro w Polsce, ponad rok temu mialam pierwsza czesc zabiegu ale ze wzgledu na hiperstymulacje to dopiero po roku podeszlam do transferu, bylo to na przelomie wrzesnia/pazdziernika ale niestety sie nie udal. Teraz zrobilismy drugi, tym razem z dwoch blasto 29 grudnia, pierwsza weryfikacje mialam 3 stycznia (5 dni po) i beta byla 12. Nastepny test w poniedzialek (9 stycznia). W Szwajcarii normalnie nie robia weryfikacji a pierwszy test dopiero po 2 tygodniach. Jak to u Was bylo? Niby mowila mi pielegniarka ze 12 to dobry wynik ale dalej trzeba czekac? Ogolnie dobrze sie czuje, czasami mam jakies uczucie w podbrzuszu ale nic konkretnego.
Co myslicie? Bedzie jeszcze cos z tego? Dzieki ogromne. Asia
Widac ze cos sie ruszylo ale ja bym nie robila tak wczesnie. Ja mialam blastke i robilam bete na 11 dzien. Poczekaj i zrob w poniedzialek lub wtorek
 
Kwas foliowy brałam przez 2 lata zanim zaszłam w ciążę, powiedział że nie ma potrzeby po 1 trymestrze go łykać. Witamin nie brałam wogole w ciąży powiedział że jeżeli chce tyć to mogę brać.
Dziecko czerpie od Ciebie co najlepsze a ja staram się jeść zdrowo i jeśli wyniki są ok to nie ma po co brać. Najważniejsza na tym etapie wit. D i ja dodatkowo biorę magnez.
Moje ciśnienie z wczoraj to 144/95.
Mam ciśnieniomierz w domku więc będę sprawdzać wczoraj się stresowałam tą wizytą bo koleżanka w pracy jest w ciąży i u dziecka nie ma kości czołowej i nosowej :(
Ja przed kazda wizyta mam podniesione cisnienie ale to przez nerwy bo jak w domu mierze to jest zawsze nawet ksiazkowe
 
Kwas foliowy brałam przez 2 lata zanim zaszłam w ciążę, powiedział że nie ma potrzeby po 1 trymestrze go łykać. Witamin nie brałam wogole w ciąży powiedział że jeżeli chce tyć to mogę brać.
Dziecko czerpie od Ciebie co najlepsze a ja staram się jeść zdrowo i jeśli wyniki są ok to nie ma po co brać. Najważniejsza na tym etapie wit. D i ja dodatkowo biorę magnez.
Moje ciśnienie z wczoraj to 144/95.
Mam ciśnieniomierz w domku więc będę sprawdzać wczoraj się stresowałam tą wizytą bo koleżanka w pracy jest w ciąży i u dziecka nie ma kości czołowej i nosowej :(
O Boże,bidulka :(
No to też bym miała takie ciśnienie. Ja też się bardzo stresowalam przed wizyta,zresztą mając z tyłu głowy co mogłoby być to każda z nas się chyba stresuje :)
Najważniejsze,że wszystko dobrze i możesz odetchnąć :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kwas foliowy brałam przez 2 lata zanim zaszłam w ciążę, powiedział że nie ma potrzeby po 1 trymestrze go łykać. Witamin nie brałam wogole w ciąży powiedział że jeżeli chce tyć to mogę brać.
Dziecko czerpie od Ciebie co najlepsze a ja staram się jeść zdrowo i jeśli wyniki są ok to nie ma po co brać. Najważniejsza na tym etapie wit. D i ja dodatkowo biorę magnez.
Moje ciśnienie z wczoraj to 144/95.
Mam ciśnieniomierz w domku więc będę sprawdzać wczoraj się stresowałam tą wizytą bo koleżanka w pracy jest w ciąży i u dziecka nie ma kości czołowej i nosowej :(

Rustyneczko nie pisz takich wiadomosci bo az mnie ciarki przeszly,kosc czolowa i nosowa!!!! Przeciez to takie wazne
Bardzo jej wspolczuje !!!

Husann super towarzysz,chcialam psa Ale JuZ mi przeszlo,mozliwe ze potem kupimy ;)podobno zwierzeta bardzi dobrze wplywaja na psychike dzueci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rustyneczko nie pisz takich wiadomosci bo az mnie ciarki przeszly,kosc czolowa i nosowa!!!! Przeciez to takie wazne
Bardzo jej wspolczuje !!!

Husann super towarzysz,chcialam psa Ale JuZ mi przeszlo,mozliwe ze potem kupimy ;)podobno zwierzeta bardzi dobrze wplywaja na psychike dzueci


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mialam pieska ale teraz to tylko zdjecia po niej zostaly.
CAM00259.jpg
 

Załączniki

  • CAM00259.jpg
    CAM00259.jpg
    412,9 KB · Wyświetleń: 446
reklama
Cisza w kalendarzu. Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już styczeń - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Rok 2016 zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Styczeń
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


07.01 - jo_asia79 - punkcja
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bonia86 - betowanie 1
09.01 - jogo - usg pęcherzykowe
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
10.01 - jo_asia79 - transfer
10.01 - sunrisea - wizyta przed crio
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - koniczyna82 - kontrola cyklu przed crio
12.01 - kropelka30 - USG
18.01 - koniczyna82 - criotransfer
18.01 - sunrisea - criotransfer
18.01 - BeataWarszawa - wiyzta u gin prowadzącego ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
25.01 - Ewunka - histeroskopia
26.01 - mawila - badanie prenatalne 1

03.02 - Klarsa - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - rybka14 - badania prenatalne 3
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01.03 - BeataWarszawa - badania prenatalne 2
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry