reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Inga trzymam[emoji110]️.ja to wogole kiedys sadzilam ze skoro proponuja ivf to ze my sami nie mozemy miec i ze trzeba adoptowac zarodki ,potem dotarlo do nas w czym sprawa .....
Czy to adoptowane czy swoje zarodki ,komorki czy plemniki i tak ty bedziesz nosic dzidzi i to zawsze wasze dziecko (Ja tak mysle )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inga trzymam[emoji110]️.ja to wogole kiedys sadzilam ze skoro proponuja ivf to ze my sami nie mozemy miec i ze trzeba adoptowac zarodki ,potem dotarlo do nas w czym sprawa .....
Czy to adoptowane czy swoje zarodki ,komorki czy plemniki i tak ty bedziesz nosic dzidzi i to zawsze wasze dziecko (Ja tak mysle )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak mysle zreszta czytam forum dla kobiet o adopcji zarodka i wszytkie po urodzeniu czuja ze to ich dziecko tylko płacza z radosci jak im ludzie mowia jakie podobne do mamusi;) a w wiekszosci pewnie tak jest bo sie dobiera wg cech fonotypowych ale nic to zobaczymy czy sie endometrium naprowilo wtedy pojawi sie nadzieja

Annemarie kiedy wracasz po maluszka? immunologia chyba u Ciebie juz podleczona z tego co podczytuje
 
Inga tu nastepna nasza seniorko tutaj;)), trzymam bardzo mocno
Oczywiscie ze wasze bedzue!!

Bolatko jesli jest druga blada to super
To bylo moja w 9dpt ;))tzn krzyzyk mial byc ,potem ribilam jak glupia co dzien az do 15dpt kiedy to musialam dzwonic do szpitala o rezultacie ..
dc5352eac0958662aab3cb501289a635.jpg


Moge cicho gratulowac;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też tak mysle zreszta czytam forum dla kobiet o adopcji zarodka i wszytkie po urodzeniu czuja ze to ich dziecko tylko płacza z radosci jak im ludzie mowia jakie podobne do mamusi;) a w wiekszosci pewnie tak jest bo sie dobiera wg cech fonotypowych ale nic to zobaczymy czy sie endometrium naprowilo wtedy pojawi sie nadzieja

Annemarie kiedy wracasz po maluszka? immunologia chyba u Ciebie juz podleczona z tego co podczytuje
Za jakies 2 tyg.ale po moje kom.Z dawczynia zaliczylam 2 razy kosza,pod wzgledem efektywnosci lekko przesadzaja,oby sie wam udalo.I prawda niestety taka ,ze przy
problemach z immunologia sa jeszcze gorsze efekty,bo przy obcym dna,organozm jeszcze bardziej sie broni.
Trzymam kciuki.
 
Dziewczyny ja dziś nie wytrzymałam zrobiłam test sikany i wyszła blada bo blada ale druga kreska !!!! :) dziś jest 9 dpt 2 dniowego zarodka. Czy to może oznaczać, że się udało na tym etapie??
W poniedziałek robię badanie z krwi
Na pewno jest to dobry znak :)
Moja krecha w 12dpt wyglądała tak :
1483707365-aaaaaa.jpeg


Beta musi być pozytywną!!!!
Ale super,że się nam dobrze NR zaczyna [emoji110][emoji110] [emoji3][emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja dziś nie wytrzymałam zrobiłam test sikany i wyszła blada bo blada ale druga kreska !!!! :) dziś jest 9 dpt 2 dniowego zarodka. Czy to może oznaczać, że się udało na tym etapie??
W poniedziałek robię badanie z krwi
Gratuluję! Nowy Rok rozpoczęty pięknie!



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Dziewczyny ja dziś nie wytrzymałam zrobiłam test sikany i wyszła blada bo blada ale druga kreska !!!! :) dziś jest 9 dpt 2 dniowego zarodka. Czy to może oznaczać, że się udało na tym etapie??
W poniedziałek robię badanie z krwi

No to chyba mialysmy transfer w tym samym czasie, moj byl 29 a Twoj? Nie robilam testu sikanego jeszcze ale w poniedzialek ide na krew. 3 stycznia moja beta byla 12, miejmy nadzieje ze urosnie. Powodzenia i daj znac jak u ciebie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny powoli zaczynam przygotowania do crio i moje pytanie jest odnosnie wpomagaczy kwas foliowy d3 inofen to juz przyjmuje a co jeszcze do tego warto dozucic w jakich dawkach i od kiedy? A i o ananasie to juz pamietam 3 dni przed i 3 po.
 
Do góry