reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ojej, super :) ja podpytywałam na PAPPIE, ale nic się nie dowiedziałam [emoji15]

Mąż koniecznie chciał już coś kupić, chociaż spioszki, ale były albo typowo dziewczęce albo typowo chlopiece...nic neutralnego i wyszliśmy...

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Z tego co wiem na Pappa nie określają płci, ale spokojnie na następnym usg już pewnie będzie widać :)
Ja mam kolejne usg prenatalne 1.03,zobaczymy czy potwierdzi :)
Ja kupiłam jedne body z napisem Mała Księżniczka,żeby oznajmić M płeć :)
Teraz czekam do 5 miesiąca ale korci,oj korci ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co wiem na Pappa nie określają płci, ale spokojnie na następnym usg już pewnie będzie widać :)
Ja mam kolejne usg prenatalne 1.03,zobaczymy czy potwierdzi :)
Ja kupiłam jedne body z napisem Mała Księżniczka,żeby oznajmić M płeć :)
Teraz czekam do 5 miesiąca ale korci,oj korci ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale miałam nadzieję, że może jednak coś już zobaczy :) jakiegoś siusiaka albo jego brak [emoji6] ale moje dziecko jak lekarz prosił o ładne ustawienie się do badania to stawało na głowie
A im bardziej lekarz "zmuszał" do zmiany pozycji to tym bardziej robiło na opak :) więc wiem tylko tyle że mam bardzo uparte dziecko [emoji6] po mamusi :)



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Dzięki, zajdę do apteki :)

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
A i bardzo ważne,pamiętaj żeby to był kwas DHA pozyskiwany a alg morskich :) są mniej zanieczyszczone i z tego co czytałam,to bardzo ważne. :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie doszłam do wniosku, ze chyba za wczasu poszukam psychologa bo teraz jestem spokojna ale jak się uda i będę w ciazy mnogiej czy pojedynczej to chyba powinnam się do takiego udać, moja głowa nie jest zdrowa.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Przejdź na fora o pozytywnej tematyce w ciąży zdążyć może się wszystko w bliźniaczej razy 2 .
Psycholog dobra sprawa sama chodzę urycze się usmarkam a potem wychodzę i jej rady mnie "śmieszą " bo przecież ja to wiem. .....
Nie bardzo mi ten psycholog pomaga ( nic nowego nie wnosi ) ale chodzę sobie a co może dlatego "jakoś " się trzymam.
Tyle co wiem to na pewno nie szkodzi ;)
Ja jestem za podaniem 2 zawsze byłam.
W Hiszpanii co rusz widzisz bliźniaki jakby jakaś epidemia. ......
Czasem jak jesteśmy w sklepie i łaza takie 2 szt to mówię "kradniemy " jednego po co im 2 ;)
Mąż też bardzo by chciał bliźniaki bo mówił że jak będzie 1 to mu nie dam nawet ponosić :)
Ale to już Wasza decyzja. Nie każda klinika chce podawać 2 szt .
 
Dziękuję to jego zawod także drzwi półki schody itp tez Mezulek zrobił :) a co do blastek podzielnych jak u mnie i u Zosi to jest rzadkie ale się zdarza i faktycznie jest to super uczucie ale tez strach o życie dzieci bo nie wykryty w porę zespół przetoczenia grozi śmiercią obu bliźniaków a jeśli jest to jeszcze ciaza bez owodni to już wogule jest masakra także jest szczęście ale tez i łzy z tym ze jak to mówi mój doktorek nie ma ciaz 100% bez zagrożenia jest tylko opcja żeby nie zachodzic w ciążę wtedy to napewno nie ma o co się bać :)
U mnie nie blastka u mnie 2 dniowy byl [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczesciaro!!!super miec mame pediatre;)
W ridzinie mojej tylko babcia byla pielegniarka;)
Tak ciaza blizniacza to zawsze wiekszy stres ....
Mam pytanie do tych ktorym JuZ udalo Sue pijecie kawe?
Ja odrzucilam msc przed transferem i alkohol ,
Tak kazali a pilam dwie kawki dziennie ,bardzi mi jej brakuje czy moglabym jedna? Z rana pije zbozowa Ale to nie to samo .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam mega szczęście bo mama nie dość, że pediatra to jeszcze laryngolog w dzieciach się specjalizująca :) I w moim mieście na dodatek. Tylko dzieci rodzić ;)


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
reklama
Nie, nie biorę, nic mi nie mówił.. wogole pierwsze słyszę [emoji6]
Biorę fembion, kończę 1 i mam przejść na 2, kwas foliowy i D3 2000.
No i duphaston jeszcze i clexane.

Poczytam o tym DHA, dziękuję za informacje :)



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]

No właśnie... Bierzesz femibion i kwas foliowy? Bo ja troche się boję... Robiłam kilkakrotnie badania poziomu kwasu foliowego w ostatnim roku jak brałam femibion 1 (ma sporo tego kwasu -400 zwykły i 400 metylowany, (dwukrotne dzienne spożycie) I zawsze miałam ponad skale, nawet jak jadłam go nie codziennie. Pani genetyk powiedziała ze jak jest nadmiar to żeby łykać sobie co drugi dzień, ze jak jest go za dużo to wpływa na nerwowość itd. Teraz jem codziennie bo jestem zaraz przed podejściem i w ciazy taz będę codziennie ale dodatkowo kwas foliowy jeszcze?


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Do góry