reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja co do porodu chciała bym SN ale tak, żebym mogła zaufać lekarzowi. Tzn. Ze jesli będzie się przeciągać to żeby nie przedłużał tylko kroił... Czuję, ze poproszę mamę żeby była w pobliżu i jak zauważy ze coś jest je tak i nic nie robią to żeby narobiła dymu. Tym się uspokajam jak najdą mnie strachy.

Chodzi mi o to, ze mama jest lekarzem, pediatrą, prędzej zauważy ze coś nie tak niż mąż

PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Dlatego polecają żeby na lekarza prowadzącego ciaze wybrać kogoś związanego z jakimś szpitalem. Ważne też żeby rodzic w szpitalu z dobrą neonatologia,bo chyba nie każdy szpital ma oddział neonatologiczny. W Warszawie takie 2 najlepsze to Karowa i Starynkiewicza.
Super,że masz mamę lekarza i do tego pediatra :) zawsze to jak pogada lekarz z lekarzem to inaczej niż jak my się będziemy "awanturowac" :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej,mi też dr nie zlecila badania D3. Wie,że biorę 2000 od jakiś 2 lat. Póki co nie kazała ale zapytam ja o to 18.01 na wizycie.
A bierzesz DHA?? Mi poleciła teraz Pani dr (ponoć jakieś dobre badania są na ten temat) Omega Med Pregna.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, nie biorę, nic mi nie mówił.. wogole pierwsze słyszę [emoji6]
Biorę fembion, kończę 1 i mam przejść na 2, kwas foliowy i D3 2000.
No i duphaston jeszcze i clexane.

Poczytam o tym DHA, dziękuję za informacje :)



I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Ostatnia edycja:
Ja co do porodu chciała bym SN ale tak, żebym mogła zaufać lekarzowi. Tzn. Ze jesli będzie się przeciągać to żeby nie przedłużał tylko kroił... Czuję, ze poproszę mamę żeby była w pobliżu i jak zauważy ze coś jest je tak i nic nie robią to żeby narobiła dymu. Tym się uspokajam jak najdą mnie strachy.

Chodzi mi o to, ze mama jest lekarzem, pediatrą, prędzej zauważy ze coś nie tak niż mąż

PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)

Szczesciaro!!!super miec mame pediatre;)
W ridzinie mojej tylko babcia byla pielegniarka;)
Tak ciaza blizniacza to zawsze wiekszy stres ....
Mam pytanie do tych ktorym JuZ udalo Sue pijecie kawe?
Ja odrzucilam msc przed transferem i alkohol ,
Tak kazali a pilam dwie kawki dziennie ,bardzi mi jej brakuje czy moglabym jedna? Z rana pije zbozowa Ale to nie to samo .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, nie biorę, nic mi nie mówił.. wogole pierwsze słyszę [emoji6]
Biorę fembion, kończę 1 i mam przejść na 2, kwas foliowy i D3 2000.
No i duphaston jeszcze i clexane.

Poczytam o tym DHA, dziękuję za informacje :)

Ale to za

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
No właśnie mi dodatkowo poleciła to, ponoć wspomaga rozwój układu nerwowego,mózgu i oka,dziecka.
Ja biorę ten:
1483616429-aaaaaa.jpeg


Tylko ten nie jest najtańszy,kosztuje ok 70 zł.,bo jest czystszy.
Ale jest dużo innych,pewnie taniej można kupić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale Ty już wiesz że córeczka???

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Już wiem :)
Robiłam Nifty a tam określają płeć dziecka już od 10 tyg :) przy okazji sprawdzają kilkanaście trisomnii i prawidłowa ilość chromosomów.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie mi dodatkowo poleciła to, ponoć wspomaga rozwój układu nerwowego,mózgu i oka,dziecka.
Ja biorę ten:
1483616429-aaaaaa.jpeg


Tylko ten nie jest najtańszy,kosztuje ok 70 zł.,bo jest czystszy.
Ale jest dużo innych,pewnie taniej można kupić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki, zajdę do apteki :)

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Już wiem :)
Robiłam Nifty a tam określają płeć dziecka już od 10 tyg :) przy okazji sprawdzają kilkanaście trisomnii i prawidłowa ilość chromosomów.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej, super :) ja podpytywałam na PAPPIE, ale nic się nie dowiedziałam [emoji15]

Mąż koniecznie chciał już coś kupić, chociaż spioszki, ale były albo typowo dziewczęce albo typowo chlopiece...nic neutralnego i wyszliśmy...

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Do góry