reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ano :-) ja mam tsh 1.04 i z 107 w pasie [emoji32]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Niewiem ile w pasie Ale 13 kg przez 25 tyg przytyc....[emoji23][emoji23][emoji23]i jem normalnie
d29e18be17db8a962a3693ee7f414a82.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Peugeotka36
śliczny masz brzuszek i super wyglądasz :rofl2::rofl2:
ja nie mogłam się doczekać aż coś będzie widać przez całą ciążę przytyłam 10 kg a rodziłam w 41 tyg
 
Ja jestem w Invimed wawa. Po pierwszej wizycie też miałam super odczucia a potem bardzo różnie. Był czas, że mocno mnie denerwowali i odczucia miałam jak u Klarsy. Też myślałam o zmianie kliniki chwile przed stymulacją, jak juz miałam leki wykupione. Ostatecznie zostałam ale nie powiem, pare razy nerwy mi u nich puściły. Teraz jestem na etapie, że jak mi coś nie pasuje to od razu mowię, jak się z czymś nie zgadzam to drążę a bywa że się na coś upieram. A jak bardzo potrzebuje wiedzieć to dzwonię albo do koordynator albo do lekarza a przynajmniej pisze do lekarza maila.
Cennik faktycznie pod koniec listopada zmienili bo były spore niejasności i przestarzałe pakiety na stronie, na miejscu zero widocznych cen na miejscu i człowiek się dowiadywał dopiero przypadkiem na którejś wizycie jak to będzie konkretnie finansowo faktycznie (bo myśleliśmy ze jak na stronie, nie było żadnej rozmowy na temat finansów). No ale to juz ogarnęła i uaktualniali. Codo odbierania telefonów to wcale nie jest jeden telefon. Sama recepcja ma ze 3 komórki, pani koordynator ma osobną. Poproś o numer do twojej (z tego co zrozumiałam zależy od tego który lekarz, mozesz miec inna niż ja). Moja koordynator oddzwaniała jesli miała jakiekolwiek nieodebrane połączenie tego samego dnia. Poproś tez o telefon do swojego lekarza. I maila, każdy ma. Moj lekarz gadatliwy na pewno nie jest ale telefon odbiera a na maile odpisuje. Czasem rownowaznikiem zdania ale jednak zawsze odpisuje tego samego dnia (akurat mój jest codziennie poza sobotą). Poza tym raz zadzwoniłam rano jak lekarz miał na popołudnie w pracy i tez odebrał, czyli nosi go ze sobą a koordynator tylko w określonych godzinach.

PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)

A mogłabyś odpowiedzieć co Cię dokładnie denerwowało? i u kogo się leczysz?
Tak zrobię poproszę o numery do wszystkich, jakoś przez tą wizytę pierwszą jestem wyjątkowo dobrze nastawiona. Dobrze, że te cenniki uaktualnili bo no ludzie chcą wiedzieć co i jak, szczególnie jeśli chodzi o kase. W ogóle mi ta babeczka koordynatorka powiedziała, że jeśli np. wykupuje jakiś pakiet i nie ma danej procedury czy zabiegu to oni nie liczą tego. Czyi rozliczasz się za to co rzeczywiście jest wykonane ;)
 
reklama
I powiem że od początku było widać mi brzuch i rośnie systematycznie i juz jest spory a jak dalej będzie to nie wiem jak to będzie bo już jest bardzo ciężko chodzić szczególnie po schodach skarpet nie mogę sama włożyć schyłku się też nie a wieczorami jak się chłopaki rozciągają to skóra boli i nawet problem jest siedzieć także dziewczynki wszystko przed wami ale radość większą nic te wszystkie niewygodne dolegliwości
 
Do góry