reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój robi to samo co Ty ( to ja jestem popsuta ) Wiec chyba mnie kocha :D mimo że ciężko mi wyprodukować jajko a gdzie tam do dziecka. .....
Pytałaś wczoraj o me wyniki przyszły na moje oko są piękne czekam na interpelację lekarza.
Buziak

SUUUPER wieści! To czekamy na interpretację.
Z tego co Twojego poznałam to mało powiedziane, on za Tobą szaleje ;)

A poza tym to, co ja mowię mojemu to czysta prawda.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
reklama
Beatka, Boblątko, Kreatola [emoji106][emoji106][emoji106]
Lile pięknych widoków :)

A u mnie 39 dzień cyklu i nie zanosi się na zmiany w odcieniu karminowym... Kosmos jakiś [emoji15][emoji43][emoji23]
Chyba zadzwonię dzis do doktorka i się upewnię ze jest oki. Albo chociaż maila.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Dzien dobry
Beata kreatola,bolatko udanych wizyt!!
A ja nie wspimnialam bo to poza programem tez dzus mam usg u prywaciaka zobsczymy czy potwierdzi to samo co ostatnio na usg

I na pierwsze zakupy dla Nicole ;)

Milego dzionka wszystkim


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udany transfer, piękne widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!!
Życzymy cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
28: balątko - transfer

29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - ambicha1987 - wizyta serduszkowa [emoji173][emoji173][emoji173]
05.01 - jo_asia79 - punkcja
07.01 - jo_asia79 - transfer
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
09.01 - liczka - wizyta przed crio
09.01 - bronią 86 - betowanie 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
12.01 - kropelka30 - USG
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Kochana uśmiałam się do łez. 9.01. Bronią betowanie Hahahahahahah Kocham Cię i Twój słownik.
 
Beatka, Boblątko, Kreatola [emoji106][emoji106][emoji106]
Lile pięknych widoków :)

A u mnie 39 dzień cyklu i nie zanosi się na zmiany w odcieniu karminowym... Kosmos jakiś [emoji15][emoji43][emoji23]
Chyba zadzwonię dzis do doktorka i się upewnię ze jest oki. Albo chociaż maila.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Spóźnienie do 15 dni podobno to nic złego hi. Ale dzwon pisz od tego jest by odpowiadać na Twoje pytania. Ja pisze co dzień hihi przez święta nie pisałam to jak mu wczoraj referat pierdyknełam to do dziś nie odpisał :)zawsze odpisuje po kilku godzinach. No ale może miał wolne wczoraj albo zanim odpowie na 100 pytań do to mu zejdzie :D
Hmmmm znasz mojego męża :) ozesz Ty orzeszku :D
 
Spóźnienie do 15 dni podobno to nic złego hi. Ale dzwon pisz od tego jest by odpowiadać na Twoje pytania. Ja pisze co dzień hihi przez święta nie pisałam to jak mu wczoraj referat pierdyknełam to do dziś nie odpisał :)zawsze odpisuje po kilku godzinach. No ale może miał wolne wczoraj albo zanim odpowie na 100 pytań do to mu zejdzie :D
Hmmmm znasz mojego męża :) ozesz Ty orzeszku :D

Taką osobowość to można poznać i z opowiadań... innej osobowości :*

A co do okresu to moje szare komórki teoretyczne zdają sobie sprawę że nie ma się czym denerwować. Tyle, ze im bardziej się zbliżam do 40 dni tym bardziej mam ochotę usłyszeć to od lekarza.

A poza tym cholercia robiłam testy i teoretycznie wiem ze w ciaży nie jestem. Nie jest mi nawet smutno czy coś. Ale miałam sobie np. trzasnąć zabieg na retinolu na facjatę, taki superowy po którym skóra złazi i jest jak nowa. W ciaży witaminki A nie można, karmiąc piersią tez nie wiec albo teraz albo za dwa lata jak się powiedzie. No i stoi zabieg, patrzy na mnie z półki a ja nie mam odwagi zanim okres się nie pojawi :)
I grzanego winka mi się chciało na święta albo lampkę szampana na Sylwestra i też nie tykam. Grrrr


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Koniczyna - po stymulacji rozne hece potrafia z okresem byc. U mnie po anulowanym cyklu dostalam progesteron na wywolanie okresu. Po odstawieniu czekalam, czekalam i nic ;-) po 2 tygodniach na usg okazalo sie ze endometrium zdegenerowalo sie i samoistnie zaniklo [emoji15].


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taką osobowość to można poznać i z opowiadań... innej osobowości :*

A co do okresu to moje szare komórki teoretyczne zdają sobie sprawę że nie ma się czym denerwować. Tyle, ze im bardziej się zbliżam do 40 dni tym bardziej mam ochotę usłyszeć to od lekarza.

A poza tym cholercia robiłam testy i teoretycznie wiem ze w ciaży nie jestem. Nie jest mi nawet smutno czy coś. Ale miałam sobie np. trzasnąć zabieg na retinolu na facjatę, taki superowy po którym skóra złazi i jest jak nowa. W ciaży witaminki A nie można, karmiąc piersią tez nie wiec albo teraz albo za dwa lata jak się powiedzie. No i stoi zabieg, patrzy na mnie z półki a ja nie mam odwagi zanim okres się nie pojawi :)
I grzanego winka mi się chciało na święta albo lampkę szampana na Sylwestra i też nie tykam. Grrrr


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Ja po 3 stymulacji miałam okres co 15 dni 2 razy dokładnie w dzień owulacji ha ha ha endo rosło pecherzyk też a nagle @@@@ i to jaka na pogotowiu skończyłam z krwotokiem i bólem takim ze szłam na czworaka pojechałam w pidzamie jak stałam. .... coś mi wtedy pękło bo na usg mówili że bomba wybuchła. .... polezalam pół dnia w szpitalu zrobili znów krew i usg nie było gorzej wiec puścili do domu . Krwawilam 10 dni ( normalnie 4 ) i po 5 dniach spokoju znów @@@@ dopiero następna była normalnie po 28 i czekam na styczniowa ze przyjdzie normalnie.
To nie jest tak ze każdy organizm inaczej to jest tak ze ta sama kobieta na te same stymulację zareaguje inaczej i organizm zrobi co zechce o_O
 
Do góry