reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gosia, no to szkoda, ale z drugiej strony pomysl że może przy kolejnej stymulacji uda się wyhodować więcej komórek które ładnie się zapłodnią, to zawsze wiekszy komfort psychiczny.
Komorek zawsze bylo duzo ostatnio 16 z czego 7 do zaplodnienia tylko plemniki nie daja rady :( i czeka nas podjecie decyzjo o ewentualnym wybraniu dawcy jesli w wynikach nic sie nie zmieni
 
Komorek zawsze bylo duzo ostatnio 16 z czego 7 do zaplodnienia tylko plemniki nie daja rady :( i czeka nas podjecie decyzjo o ewentualnym wybraniu dawcy jesli w wynikach nic sie nie zmieni
Nie strasz mnie :-( ja chodzę taka szczęśliwa, że podchodzę do pierwszego podejścia. Ale mam ten sam problem jak ty u mnie wszystko Oki tylko u męża lipa. I tak właśnie sobie dzisiaj leżę i myślę jak to będzie jeśli po lekach będzie dużo jajeczek ale nie zostaną zaplodnione bo nasienie męża będzie lipne, boże tak się tego boję. Bo coś czuję, że jeśli się tak stanie już po naszym małżeństwie.
 
Nie strasz mnie :-( ja chodzę taka szczęśliwa, że podchodzę do pierwszego podejścia. Ale mam ten sam problem jak ty u mnie wszystko Oki tylko u męża lipa. I tak właśnie sobie dzisiaj leżę i myślę jak to będzie jeśli po lekach będzie dużo jajeczek ale nie zostaną zaplodnione bo nasienie męża będzie lipne, boże tak się tego boję. Bo coś czuję, że jeśli się tak stanie już po naszym małżeństwie.

Roksi!
Nie pisz tak.
Jestescie małżeństwem na dobre i na zle.
Przysiegaliscie sobie długie lata razem.
To nie moze byc powód do rozwodu [emoji22][emoji22][emoji22]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj kochana czekaja cie dlugie 2 tyg a potem kolejne 2 do wizyty serduszkowej. Ale naprawde warto tyle czekac i tego ci zycze trzymam ✊✊✊✊✊✊ za kropka

Dziękujemyza wsparcie ! Postaram się nie sfiksowac. Do soboty odpoczywam a potem normalnie wracam do pracy czeka mnie tygodniowa inwentaryzacja wiec nie będzie czasu myśleć. I dobrze bo to myślenie jest straszne.
 
Nie strasz mnie :-( ja chodzę taka szczęśliwa, że podchodzę do pierwszego podejścia. Ale mam ten sam problem jak ty u mnie wszystko Oki tylko u męża lipa. I tak właśnie sobie dzisiaj leżę i myślę jak to będzie jeśli po lekach będzie dużo jajeczek ale nie zostaną zaplodnione bo nasienie męża będzie lipne, boże tak się tego boję. Bo coś czuję, że jeśli się tak stanie już po naszym małżeństwie.

Wybacz xe sie wyrace...
My przed ivf wszustko zesmy rozwazali nawet dawcy bo myslelismy ze COs z nami nie tak (przed badaniami)JuZ wtedy byla decyzja ze zawsze razem nie wazne czy moje komorki czy jego plemniki Wazne ze oboje tego chcecie i kochacie sie na dobre I zle a to ty nosisz przeciez potem wasze dziecko;)

Jedyne co u nas nie wchodzilo poprostu do mysli ....mysl o adopcji I stresie potem zwiazanym jak dziecko adoptowane dorosle ,czy nue ucieknie itd ... jednak wiem ze sa takie pary ktore adoptuja,u nas to by nue przeszlo ,wolelismy byc sami z psem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo źle jest między nami przez to invitro widzę, że on się męczy ja nie mam wsparcia coś mu mówię związanego z podejściem on mówi daj mi spokój wiem że to moja winna i calu czas ta sama rozmowa. Już wiem jak mam z nim rozmawiać i dlatego się boję że jeśli lekarz.mu powie, że nic z tego nie będzie bo plemniki lipa to, że odejdzie. Przyjmuje vitotal dla mężczyzn magnez dla mężczyzn selen plus cynk i kwas foliowy
 
reklama
Roksii
On się po prostu obwinia to jest bardzo trudny czas i niezły sprawdzian dla związku chyba prawie każdy ze starających tego doświadczył jakbym słyszała samą siebie parę lat temu. Nam urolog polecił centrum Silver to takie dla dziadków podobno mnóstwo witamin
 
Do góry