reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka musisz miec nadzieje, ze bedzie dobrze, choc wiem, ze o to teraz nie latwo. Ale miejmy nadzieje, ze Nowonarodzona Dziecina przyniesie Ci troche spokoju w te Swieta, a w nowym roku to czego najbardziej pragniesz.
Nie dziwie sie, ze szlag Cie trafia, ale oby byla to juz ostatnia przeszkoda, a potem juz musi byc dobrze [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będzie dobrze zobaczysz. Ja też się boję stymulacji, że jakieś torbiele mi wyjdą bo mam już na piersiach od 17 roku na jednej, aż 30, więc mam też duże ryzyko, że coś może pójść nie tak
 
To się q... wie. Beta 3,8. Koniec nadziei. Dzięki, że byłyście ze mną przez ten krótki czas. Trzymajcie się. Spokojnych Świąt. Dla mnie będą najsmutniesze.
 
Ehhhh jakie te zycie smutne!!!!i niesprawuedliwe

Blastka:(((


Ambicja yupiiiii

A ja dzus na zakupach i slyszalam co nue ktore osoby rodzice to wstyd I masakra za takie zachowanie .....z dwojkiem dzieci jedno w wozku wiek okolo roczka druga dziewczynka wiek okolo 8 lat a mama do meza-taty .no to upiedole dzus JuZ ten bigos i z glowy (wybaczcie za slowo),;(((((( takie to zasluguja na macierzynstwo i wychowanie dzieci........



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
Co nas nie zabije to wzmocni..., trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki! Będziesz miała bobasa! Nie ma innej opcji.

Za wszystkie tu dziewczyny trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110], ostatnio z krzaków, ale trzymam z całych sił [emoji11]





I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Do góry