reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
:szok::szok::szok: Ewcia no co ty opowiadasz :surprised: co za pierdzielona torbiel:growl: z guzem w srodku:wściekła/y: zrob szybko tk tam powinno wyjsc dokladnie co to za cholera
Zrob wszystkie badania ktore ci zlecili trzymam kciuki zeby wszystkie byly ok
 
reklama
Dzien dobry wszystkim :)
Milego dnia :)
Ja wlasnie zaczynam przygotowania kuchenne do Wigili ponoewaz z racji tego ze mam wolne stwierdzilam ze zrobie ja u siebie zeby nie taszczyc po rodzicach prezentow i zarelka :)
Mam nadzieje ze dam rade cale szczescie nie musze robic 12 potraw bo i jedna i druga mama tez cos przyniosa :)
 
:szok::szok::szok: Ewcia no co ty opowiadasz :surprised: co za pierdzielona torbiel:growl: z guzem w srodku:wściekła/y: zrob szybko tk tam powinno wyjsc dokladnie co to za cholera
Zrob wszystkie badania ktore ci zlecili trzymam kciuki zeby wszystkie byly ok
Markery robie jutro TK w czwartek 29.12.
Qurwa ja nie mam pod górę to się w głowie nie mieści. .....
Dobrze ze tu nie ma kolejek na 2043 tylko jak będzie trzeba to pewnie styczeń operacja. ....
Qurwa ......
A miało być tak pięknie .....
Zrobiłam masę badań immunologia genetyka mutacjie wszystkie wyszły dobrze wybrałam klinikę lekarza protokół. ......
No i na te święta uj bombki strzelił. .....
 
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
Trzymaj się kochana niestety życie jest niesprawiedliwe.Ale najważniejsze jest twoje zdrowie pamiętaj.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Markery robie jutro TK w czwartek 29.12.
Qurwa ja nie mam pod górę to się w głowie nie mieści. .....
Dobrze ze tu nie ma kolejek na 2043 tylko jak będzie trzeba to pewnie styczeń operacja. ....
Qurwa ......
A miało być tak pięknie .....
Zrobiłam masę badań immunologia genetyka mutacjie wszystkie wyszły dobrze wybrałam klinikę lekarza protokół. ......
No i na te święta uj bombki strzelił. .....
Nie pomogę, ale myślę o Tobie i tulę.....
:*:*:*:*

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewcia Kochana trzymam kciuki żeby tam nic nie wyszło złego :) oby markery wyszły Ci takie jak mi już 6 razy czyli bez złej opcji będzie dobrze musi być przecież nasza trójka trzyma kciuki za Ciocie Ewcie nie zatańczyć za Ciebie bo musze leżeć ale będę myślami myślami Tobą mi już robili 6 razy badania pod kątem guza i wiem jak to jest wierzę że u Ciebie jeszcze się odmieni i podejdziesz do stymulacji i będzie mała Ewcia w brzuszku
 
Koniczynka czasem proponuja dwa dla zwiekszenia szansy aby ten jeden Sue przyjal ( moj przypadek), jak potem widzialam na serduszkowym jednego szkraba mojemu poleciala lezka ,myslelismy ze skoro Dwa podadza to i zostana....tej szansy ze przyjma Sue dwa jest niewiele ale zdaza sie oczywiscie
Ja majac 37 Po porodzie od razu starania nastepne ,JuZ nie bede czekac jak kiedys

Ambicja [emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Markery robie jutro TK w czwartek 29.12.
Qurwa ja nie mam pod górę to się w głowie nie mieści. .....
Dobrze ze tu nie ma kolejek na 2043 tylko jak będzie trzeba to pewnie styczeń operacja. ....
Qurwa ......
A miało być tak pięknie .....
Zrobiłam masę badań immunologia genetyka mutacjie wszystkie wyszły dobrze wybrałam klinikę lekarza protokół. ......
No i na te święta uj bombki strzelił. .....
Badania sie nie przedawnia lekarz tez poczeka wazniejsze jest teraz twoje zdrowie. Wiesz jak to lekarze zawsze musza pier... z grubej rury od najgorszego zaczac bo jakby ci naobiecywali ze to nic takiego to poznjej do nich mialabys pretensje. Wazne ze szybka diagnostyke ci robia. A ja mam jednak nadzieje ze to zmutowana torbiel nic wiecej i na wiosne bedziesz miala stymulacje. Co sie odwlecze to nie uciecze a moze odda z nawiazka :)
 
reklama
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
Nic nie mogę zrobić, ale myślę o Tobie bardzo ciepło. Jesteś bardzo dzielną Kobietką. Trzymaj się. Ściskam.
 
Do góry