reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bonia... Ja bym dzwonila... Nie ma co ryzykowac. A bierzesz cos przeciwzakrzepowo? Ja jak zaczelam estrofem mialam problem z mroczkami przed oczyma itp i zaczelam brac acard i sie poprawilo. Estriadol moze dzialac zakrzepowo i moze wystarczy cos dodac...
Ale lepiej nie czekaj tylko dzwon jutro...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom


Rano biorę Acard. Wiec powinno być ok.
Zobaczymy jutro do południa jak się nic nie poprawi to będę dzwonić bo kiepsko się czuje:no:
 
reklama
Staram się tak myśleć, ale to dziwne uczucie, że coś jest nie tak mnie nie opuszcza. To już prawie 15 dpt i brak objawów jest niepokojący. Dziękuję za dobre słowa.

Ciesz się że ich nie masz , ja od początku do teraz 11 tc nie miałam żadnych objawów że dwa dni bolały cycki i tyle . Nie stresuj się jest ok.Lepsze to niż wymioty i nudności codziennie.
 
Suuper rewelacyjna wiadomosc czyli w sylwestra opijasz styczniowe powodzenie po transferze :)

Dokładnie :)
Teraz pazerna się zrobiłam i chciała bym 2 na raz brać. Od zawsze marzę o bliźniakach wiec tylko bym się cieszyła jak by zostały 2. Ale z drugiej strony ciąża bliźniacza jest podwyższonego ryzyka, a prz 5-dniowych blastkach jest na nią spore prawdopodobieństwo. Wiem że to głupie, ale... Tak bym chciała, by moje dzieci były ze sobą od zawsze, razem, więź jednak inna. Ja jako dziecko czułam się samotna, marzyłam o bracie. I pojawił się jak byłam w pierwszej klasie podstawówki, tyle że ja marzyłam o równolatkiu. Jak dorósł na tyle, żeby dało się z nim dogadać chociaż trochę ja juz byłam nastolatką. Wieź mamy dość słabą, takie pomieszanie rodzeństwa z rodzicielstwem, rocznikowo 8 lat różnicy ciagle nie umiem się do końca powstrzymać żeby nie traktować go jak dziecko, trochę autorytarnie. No i z jednej strony tak bardzo bym chciała bliźniaki a z drugiej chyba za bardzo się boje ryzyka


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyty i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


22: ambicja1987 - wizyta pęcherzykowa

24: sunrisea - betowanie 1
27: bonia86 - criotransfer
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych
29: Maddie@ - badanie prenatalne
29: Mawila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: pixie_dixie - kontrola przed crio
31: jogo - test domowy

2017

02.01 - peeggy - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
09.01 - liczka - wizyta przed crio
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
11.01 - Maddi@ - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
20.01 - husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06.02 - ema51 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
 

Załączniki

  • 2016-12-22 07.32.16.jpg
    2016-12-22 07.32.16.jpg
    165,7 KB · Wyświetleń: 112
Dziewczyny zawsze chciałam tu wstawić Usg ........
To to wstawiam o_O
Byłam wczoraj na usg dopler potwierdzić lub wykluczyć wodniaka i zobaczyć moja torbiel. Wiec w torbieli endometrialnej urósło coś co nazwali guzem i proponują operacje. .....
Ponieważ ja chciałam dać sobie ostatnia szanse na dziecko a rezerwę jajnikowa mam już tak małą ze kolejna 3 operacja ja zabije i z szans malutkich zostaną mi szansę prawie żadne. ......
Zlecili i tomografie komputerowa i pakiet markerów nowotworowych i wstępnie dali termin na wizytę przed operacyjna bo jeśli się potwierdzi to trzeba ciąć :no2::no2::no2: .
Chciałam się najpierw stymulować a później ciąć. .......
Qurwa jego mac!
Ewunka kobietko Ty masz ciagle pod gorke :( Przykro mi bardzo :(
 
Ciesz się że ich nie masz , ja od początku do teraz 11 tc nie miałam żadnych objawów że dwa dni bolały cycki i tyle . Nie stresuj się jest ok.Lepsze to niż wymioty i nudności codziennie.
Dzisiaj zrobiłam test. 15 dpt. Z nadzieją. Co prawda przeterminowany. Ważny był bowiem do marca. Jednak wcześniej robilam te same przeterminowane i była bledziuteńka kreska. Dzisiaj nic. Dlatego wolałabym wszelkie objawy niż ich brak.
 
reklama
Dokładnie :)
Teraz pazerna się zrobiłam i chciała bym 2 na raz brać. Od zawsze marzę o bliźniakach wiec tylko bym się cieszyła jak by zostały 2. Ale z drugiej strony ciąża bliźniacza jest podwyższonego ryzyka, a prz 5-dniowych blastkach jest na nią spore prawdopodobieństwo. Wiem że to głupie, ale... Tak bym chciała, by moje dzieci były ze sobą od zawsze, razem, więź jednak inna. Ja jako dziecko czułam się samotna, marzyłam o bracie. I pojawił się jak byłam w pierwszej klasie podstawówki, tyle że ja marzyłam o równolatkiu. Jak dorósł na tyle, żeby dało się z nim dogadać chociaż trochę ja juz byłam nastolatką. Wieź mamy dość słabą, takie pomieszanie rodzeństwa z rodzicielstwem, rocznikowo 8 lat różnicy ciagle nie umiem się do końca powstrzymać żeby nie traktować go jak dziecko, trochę autorytarnie. No i z jednej strony tak bardzo bym chciała bliźniaki a z drugiej chyba za bardzo się boje ryzyka


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Zaryzykuj jesli to twoje marzenie. Nie zawsze przyjmuja sie obie a daja wieksze prawdopodobienstwo ze zostanie z toba choc jeden
 
Do góry