reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam mleczko z apteki ale nie działa na mnie wogule a do tego jest w smaku straszne jak zjem rennie i pije cały dzień i w nocy tez mleko bez laktozy 1,5% to jako tako da się funkcjonować byle się nie schylac, zapytam jutro co lekarz powie
Mi jeszcze pomagaly migdaly ale juz przejadlam sie nimi. Kiedys ktos cos takiego wkleil ja zrobilam fotke ze moze kiedys sie przyda
Screenshot_2016-10-24-09-26-17.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-10-24-09-26-17.png
    Screenshot_2016-10-24-09-26-17.png
    66,5 KB · Wyświetleń: 521
reklama
Mi jeszcze pomagaly migdaly ale juz przejadlam sie nimi. Kiedys ktos cos takiego wkleil ja zrobilam fotke ze moze kiedys sie przyda Zobacz załącznik 788253
Juz to wszystko przerobił am ,dziękuję Kochana , narazie tylko mleko coś daje ale zimne przynajmniej na chwilkę jeden plus taki ze białka mi nie braknie i wapnia bo prawie 2 litry codziennie wypijam mleka
 
Cześć dziewczyny!
W skrócie dziś 11 dpt bhcg 47,1 progesteron 43,1
Wczoraj wieczorem dostałam dość mocnego krwawienia. Krwawienie ustało na chwilę obecną. Miałam konsultację z lekarzem w klinice i zwiększyli mi dawkę progesteronu z 300 na 600. Mam powtórzyć bhcg za 2 dni i to będzie decydujące. Lekarz kazał być dobrej myśli. Kazał odstawić acard, bo myśli, że to jest główny winowajca i stąd to krwawienie. Do tego przy pobieraniu krwi aż krew mi trysnęła i zrobił się krwiak o średnicy ok 1 cm... więc mam nadzieję, że to przez acard i że wszystko będzie dobrze.
Super wiadomosci gratulacje i trzymam kciuki za piekny przyrost :)
 
reklama
Do góry