reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja i przed ciążą nie jadłam i teraz tez nie wiem od czego to zależy :) Mam wielki brzuch a jedzenie na siłę musze wciskać bo tak mnie męczy zgaga i refluks ze juz dwa razy w nocy mało się nie udusilam i juz nic nie działa na szczęście jutro mam wizytę to popytam doktorka co mogę jeszcze wziąść bo o szaleć można
Oj, znam ten ból [emoji52]
Soda i mleko też nie pomagają?
Mnie w pierwszej ciąży na zgagę zawsze pomagało mleko krowie. Od lutego nie piję mleka, więc w tej ciąży ratuję się sodą. Działa na krócej niż mleko, ale działa.

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pimponowa
Przykro mi :(

Ja dzisiaj byłam na niespodziewanej bezpłatnej :-p wizycie w klinice i okazało się że lekarz zalecił crio w przyszłym cyklu ale mam się pojawić na podgladanku za 14 dni mojego endometrium i wtedy podejmie decyzję co robimy.

Mam zamrożone 2 zarodki ale nie wiem czy mogę wziąść jeden a drugi zamrozić? Był ktoś w takiej sytuacji?
 
To masz nie zaciekawa sytuacje z ta zgaga dla mnie wystarcza jeszcze renni. Jak dobrze pamietam to ewelin86 miala tez taki proplem ze zgaga i polecala jakies mleczko do picia tylko nie pamietam nazwy. Moze napisz do niej.
Mam mleczko z apteki ale nie działa na mnie wogule a do tego jest w smaku straszne jak zjem rennie i pije cały dzień i w nocy tez mleko bez laktozy 1,5% to jako tako da się funkcjonować byle się nie schylac, zapytam jutro co lekarz powie
 
Może jak w końcu będę w tej ciąży to przynajmniej dowiem się co to właściwie jest zgaga, bo znam tylko z teorii. A prawdę mówiąc ciekawi mnie jak to jest, rozkminiam to przy reklamach "Reni" ;) Mam 35 lat i nigdy nie miałam...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może jak w końcu będę w tej ciąży to przynajmniej dowiem się co to właściwie jest zgaga, bo znam tylko z teorii. A prawdę mówiąc ciekawi mnie jak to jest, rozkminiam to przy reklamach "Reni" ;) Mam 35 lat i nigdy nie miałam...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 33 i tez nigdy nie miałam i w ogóle nie życzę Ci zgaga i nie chciej jej mieć bo to masakra dziś w nocy tak mi poszło kwasem ze wpadło nie tam gdzie trzeba i bylabym się udusila dobrze ze wymiotowac mi się chciało przez ten smak kwasu to szybko odzyskałam oddech do tego pełny pęcherz i M miałby co sprzątać a ja godzinę do chodziłam do siebie
 
Taki żarcik oczywiście, współczuję Rybko...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
:) życzę Ci ciaxy tak bez problemowej jak ja mam choć zagrożona jest to reszta ksiazkowo piękna poza zgaga oczywiście wszystkim bym takiej życzyła bez plamien bólów z wynikami krwi i moczu idealnymi itd gdybym teraz nie miała bliźniaków tylko jednego bobasa to chciałabym jak najszybciej być w drugiej ciąży ale teraz przy dwóch na raz to jednak od czekam ale nie wykluczam ze chciałabym jeszcze dxiewczynke taka się zrobiłam zachlanna; ) Dziewczyny wszystkim wam życzę ciąży i za wszystkie kciuki mocno trzymam choć mało się udzielam
 
reklama
Ja mam 33 i tez nigdy nie miałam i w ogóle nie życzę Ci zgaga i nie chciej jej mieć bo to masakra dziś w nocy tak mi poszło kwasem ze wpadło nie tam gdzie trzeba i bylabym się udusila dobrze ze wymiotowac mi się chciało przez ten smak kwasu to szybko odzyskałam oddech do tego pełny pęcherz i M miałby co sprzątać a ja godzinę do chodziłam do siebie
Rany Julek No to rzeczywiście atrakcje...
 
Do góry