reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy którąś z Was bolą lub bolały ramiona?
Dzis wstałam z łóżka z mega bólem szyi i ramion, szczególnie lewego.
Nie wiem czy ma to związek z ciaza, jedyna informacje jaka znalazłam to taka ze taki ból zwiastuje ciąże pozamaciczna, a ja przecież wiem ze mój bąbel jest tam gdzie trzeba.
To jedyna dolegliwość jaka mi obecnie dokucza, przeszły mdłości i ospałość...dziwne to wszystko...

W ciąży chyba nic nie jest dziwne, każda przechodzi to inaczej,moze nie czytaj tyle [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Dziewczyny czy którąś z Was bolą lub bolały ramiona?
Dzis wstałam z łóżka z mega bólem szyi i ramion, szczególnie lewego.
Nie wiem czy ma to związek z ciaza, jedyna informacje jaka znalazłam to taka ze taki ból zwiastuje ciąże pozamaciczna, a ja przecież wiem ze mój bąbel jest tam gdzie trzeba.
To jedyna dolegliwość jaka mi obecnie dokucza, przeszły mdłości i ospałość...dziwne to wszystko...
Nie czytaj wszystkiego co jest w internecie a co do bólu to mogłaś źle spać lub mieć na ciągnie ty mięsień :)
 
Dokładnie choć ja się nie bałam bo poza owocami ,czytaj pomarańcze i mandarynki , nie jem żadnych słodyczy nieslodze herbaty i nie pije tez żadnych słodkich napojów
A ja zapomnialam ze ide na glukoze i w niedziele zjadlam pol czekolady. Jak na poczatku nie ciagnelo mnie do slodyczy to teraz tak od tygonia je jem i wiecznie malo
 
A ja zapomnialam ze ide na glukoze i w niedziele zjadlam pol czekolady. Jak na poczatku nie ciagnelo mnie do slodyczy to teraz tak od tygonia je jem i wiecznie malo
Ja i przed ciążą nie jadłam i teraz tez nie wiem od czego to zależy :) Mam wielki brzuch a jedzenie na siłę musze wciskać bo tak mnie męczy zgaga i refluks ze juz dwa razy w nocy mało się nie udusilam i juz nic nie działa na szczęście jutro mam wizytę to popytam doktorka co mogę jeszcze wziąść bo o szaleć można
 
reklama
Ja i przed ciążą nie jadłam i teraz tez nie wiem od czego to zależy :) Mam wielki brzuch a jedzenie na siłę musze wciskać bo tak mnie męczy zgaga i refluks ze juz dwa razy w nocy mało się nie udusilam i juz nic nie działa na szczęście jutro mam wizytę to popytam doktorka co mogę jeszcze wziąść bo o szaleć można
To masz nie zaciekawa sytuacje z ta zgaga dla mnie wystarcza jeszcze renni. Jak dobrze pamietam to ewelin86 miala tez taki proplem ze zgaga i polecala jakies mleczko do picia tylko nie pamietam nazwy. Moze napisz do niej.
 
Do góry