reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny ostatnio nie mualam czasu Was czytać. Dla tych, które mnie pamiętają.
Urodziłam 8.12.16 przed terminem. Gabrys ważyl 3350g i mierzy 55 cm :)
 

Załączniki

  • 20161217_105346.jpg
    20161217_105346.jpg
    648,2 KB · Wyświetleń: 102
Dziewczyny czy którąś z Was bolą lub bolały ramiona?
Dzis wstałam z łóżka z mega bólem szyi i ramion, szczególnie lewego.
Nie wiem czy ma to związek z ciaza, jedyna informacje jaka znalazłam to taka ze taki ból zwiastuje ciąże pozamaciczna, a ja przecież wiem ze mój bąbel jest tam gdzie trzeba.
To jedyna dolegliwość jaka mi obecnie dokucza, przeszły mdłości i ospałość...dziwne to wszystko...
 
reklama
Nic mi nie dała kazała w środę przyjechać na USG, zdziwiła się, że tak słabo zareagowałam na leki. Powiedziała, że ma nadzieję, że te dwa urosną i będą chociaż 4. Mówiła, że nawet przy dwóch zrobią mi punkcję, ale zastanawiam się czy jest sens wogóle:(

Zobaczysz w środę,ale jak dwa urosną i będą 4?

Hej dziewczyny ostatnio nie mualam czasu Was czytać. Dla tych, które mnie pamiętają.
Urodziłam 8.12.16 przed terminem. Gabrys ważyl 3350g i mierzy 55 cm :)

Gratulacje,piękny chłopak [emoji1305]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Do góry