reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mamy 2 blastki zamrożone... gorzej że lekarz mi odpisał że do crio miesiąc przerwy...

Przykro mi. Dobrze, że blastki są. Powiem ci, zw też miesiąc czekałam z dzialaniami po punkcji. Z innych powodow ale to nie wazne. Grunt, że bardzo dobrze mi to zrobiło. Napięcie się rozproszyło. Wtedy na wszystko histerycznie reagowalam a teraz spokojnie. A psychika tez jest wazna w powodzeniu.
 
A ja po wizycie. Wszystko ok. Wynikow dalej nie ma ale jutro to juz na pewno maja byc I lekarz zadzwoni. Co do rodzaju podejscia to mi powiedzial, ze u mnie zupelnie bez znaczenia czy cykl sztuczny czy naturalny, ze mozemy robic jak wolę ale na sztucznym logistycznie latwiej.
 
Pimponowa bardzo mi przykro,ale macie Yeti ( [emoji12] ) wiec styczeń bedzie wasz;) a szybciutko zleci tylko bądź dobrej myśli

Cześć dziewczyny,
mam doła strasznego...dziś byłam na 1 USG od punkcji...dziś mam 6 dzień stymulacji i niestety słabo bardzo...lewy jajnik wogóle nie podjął pracy a na prawym mam tylko dwa pęcherzyki i dwa bardzo malutkie Pani doktor powiedziała, że ma nadzieję że jeszcze urosną :(
Nie wiem co teraz:(

No troszkę słabo, ale jeszcze maja pare dni na nadrobienie, a bierzesz jakieś leki? Zwiększyła Ci dawki?

A ja po wizycie. Wszystko ok. Wynikow dalej nie ma ale jutro to juz na pewno maja byc I lekarz zadzwoni. Co do rodzaju podejscia to mi powiedzial, ze u mnie zupelnie bez znaczenia czy cykl sztuczny czy naturalny, ze mozemy robic jak wolę ale na sztucznym logistycznie latwiej.

To jeszcze grudzień czy styczeń tak jak ja?

Dziewczynki my już po wizycie. Serduszko bije i wszystko wydaje sie być ok :tak: dziekuje za kciukasy ajjjj nie mogę w to uwierzyć

Gratulacje,ciesz sie tym szczęściem i wierz !!!!



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Pimponowa bardzo mi przykro,ale macie Yeti ( [emoji12] ) wiec styczeń bedzie wasz;) a szybciutko zleci tylko bądź dobrej myśli



No troszkę słabo, ale jeszcze maja pare dni na nadrobienie, a bierzesz jakieś leki? Zwiększyła Ci dawki?



To jeszcze grudzień czy styczeń tak jak ja?



Gratulacje,ciesz sie tym szczęściem i wierz !!!!



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
Nic mi nie dała kazała w środę przyjechać na USG, zdziwiła się, że tak słabo zareagowałam na leki. Powiedziała, że ma nadzieję, że te dwa urosną i będą chociaż 4. Mówiła, że nawet przy dwóch zrobią mi punkcję, ale zastanawiam się czy jest sens wogóle:(
 
Do góry