reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

image.jpeg
A tym czasem w "Gościu Niedzielnym"...
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    258,8 KB · Wyświetleń: 766
reklama
Dzisiaj 7dpt... jutro rano jadę na betę bo dzisiaj ostatni zastrzyk prolutexu zrobiłam i nie wiem czy receptę realizować a Tak się z lekarzem umowilam... bo przy transferze 5 dniowej blastki już coś powinno wyjść
 
Ewelin85 też bym chciała żeby to było to ale poza plamieniem nie mam żadnych innych objawów... nawet piersi mnie nie bolą... Ale nadzieja jeszcze jest :-)
 
Kiedyś rozmawiałam ze znajomym księdzem, który wie o naszym ivf itd. Powiedział, że za kilka kilkanaście lat kościół zgodzi się na ivf... tak jak było z innymi rzeczami począwszy od średniowiecza... teraz już KK dopuszcza nawet używanie prezerwatyw :p Potrzebują tylko czasu... Ja bym się tym nie przejmowała, szkoda tylko osób, które ze względu na kościół nie decydują się na ivf...
 
reklama
Do góry