reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My tak mamy bardzo często. Jesteśmy 5 lat po ślubie i ciągle pytania kiedy dziecko? Nie mam wogóle ochoty na świąteczne spotkania bo jak zwykle się zacznie, na co czekacie?kiedy dziecko?lata lecą powinniście już mieć? Itp.

To my 9 lat Po slubie ... z tym ze na serio starania to gdzies okolo 4 lata ,jak powiedzielismy ze jestem w 4 mscu ( wczesniej wolalam nic nie mowic z obawy Ze strace ...) to rodzice widzialam poprostu ze czekali na to choc nigdy nie pytali,teraz czesto kobiety maja dzueci pozno ,bili brawo klaszczac w rece ;)))wiec na bank chcieli i czekali


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobry wieczór ciociunie ;) jestem mały kropek. Mam 8 mm i bije mi serduszko [emoji173]
1481830883-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Piekny widok kochana gratulacje :*
 
Ja już po wizycie. Niestety nie jest za ciekawie. Okazało się, że trofoblast nie przytwierdził się do ściany macicy prawidłowo. Lekarz określił to jako wysokie ryzyko poronienia. Przy czerwonej krwi mam jechać do szpitala. Nie muszę cały czas leżeć, ale moje aktywności mają się ograniczyć do zrobienia sobie czegoś do jedzenia, kilku minut spaceru i toalety. No i mam czekać, albo będzie dobrze, albo nie.
Jaskoleczko trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok lez i odpoczywaj :*
 
IMG_6126.JPG
Hej dziewczyny...
Byłam dzisiaj u polskiej Pani ginekolog w NL. Przyjmuje tylko w niedziele..
widziałam mój bąbelek, ma 11mm, słyszałam serduszko a jednocześnie taki cios...odkleja sie jajo płodowe. Nie mam żadnych plamien, brzuch od czasu do czasu pobolewa ale strach jaki mnie teraz ogarnal jest nie do opisania.

Do dotychczasowej dawki utrogesanu(3x 200mg) dostalam jeszcze duphaston.
Nie wiem czy isc jutro do pracy, boje sie jezdzic autem.
Tak sie ucieszylam ze tam jest i serduszko bije ale oczywiscie to by było zbyt piękne gdyby wszystko szło gładko...:/
 

Załączniki

  • IMG_6126.JPG
    IMG_6126.JPG
    812,8 KB · Wyświetleń: 107
Zobacz załącznik 788085
Hej dziewczyny...
Byłam dzisiaj u polskiej Pani ginekolog w NL. Przyjmuje tylko w niedziele..
widziałam mój bąbelek, ma 11mm, słyszałam serduszko a jednocześnie taki cios...odkleja sie jajo płodowe. Nie mam żadnych plamien, brzuch od czasu do czasu pobolewa ale strach jaki mnie teraz ogarnal jest nie do opisania.

Do dotychczasowej dawki utrogesanu(3x 200mg) dostalam jeszcze duphaston.
Nie wiem czy isc jutro do pracy, boje sie jezdzic autem.
Tak sie ucieszylam ze tam jest i serduszko bije ale oczywiscie to by było zbyt piękne gdyby wszystko szło gładko...:/

O kurczaki, a co powiedziała dr? Masz leżeć?moze lepiej weź wolne?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
reklama
Do góry