reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja chyba już tylko myślę o pierwszym podejściu. W sierpniu jakimś cudem zaszłam naturalnie w ciążę i w 2 tygodniu poronilam nawet nie wiedziałam, że jestem w ciszy nie mogłam zobaczyć nigdy na teście 2 kresek, a to jest moje marzenie! i od sierpnia mam masakre z @ spóźnia mi się albo mam plamienia brązowe przed! teraz mam dostać @ 22 grudnia i mam nadzieję, że dostanę ja idealnie, boję się dlatego bo w styczniu mam w 2 dzień podać zastrzyk i boję się, że nie będę wiedziała, czy to napewno 2 @:'( ahhh chyba zaczynam wariowac
 
reklama
Ja chyba już tylko myślę o pierwszym podejściu. W sierpniu jakimś cudem zaszłam naturalnie w ciążę i w 2 tygodniu poronilam nawet nie wiedziałam, że jestem w ciszy nie mogłam zobaczyć nigdy na teście 2 kresek, a to jest moje marzenie! i od sierpnia mam masakre z @ spóźnia mi się albo mam plamienia brązowe przed! teraz mam dostać @ 22 grudnia i mam nadzieję, że dostanę ja idealnie, boję się dlatego bo w styczniu mam w 2 dzień podać zastrzyk i boję się, że nie będę wiedziała, czy to napewno 2 @:'( ahhh chyba zaczynam wariowac
Doskonale Cię rozumiem. Ja straciłam ciążę w zeszłym roku w 11tc i od tamtej pory mam totalny chaos. Cykle niby dość regularne, ale okresy miałam straszne... Wcześniej brzuch mnie bolał dzień przed, potem okres, drugi dzień najobfitszy i po 5 dniach koniec. A teraz brzuch bolał już tydzień przed, okres się "rozpędzał" że 2 dni i trwał tydzień. Bleh.
Miałam te same wątpliwości co Ty, co do początku stymulacji. U mnie w klinice generalnie 1 dzień liczy się, gdy krwawienie pojawi się do 18. A że ja miałam plamienia, to zaczęłam liczyć dopiero, gdy pojawiła się krew. I wszystko poszło jak z płatka. Dla spokoju może zapytaj jeszcze w swojej klinice.
Powodzenia!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba już tylko myślę o pierwszym podejściu. W sierpniu jakimś cudem zaszłam naturalnie w ciążę i w 2 tygodniu poronilam nawet nie wiedziałam, że jestem w ciszy nie mogłam zobaczyć nigdy na teście 2 kresek, a to jest moje marzenie! i od sierpnia mam masakre z @ spóźnia mi się albo mam plamienia brązowe przed! teraz mam dostać @ 22 grudnia i mam nadzieję, że dostanę ja idealnie, boję się dlatego bo w styczniu mam w 2 dzień podać zastrzyk i boję się, że nie będę wiedziała, czy to napewno 2 @:'( ahhh chyba zaczynam wariowac

Ja mialam od zawsze miesiaczke tylko dwa trzy dni ,sadzilam kiedys ze to jest moj powod ,okazalp sie ze nie Po badaniach,czyli ten pierwsze dzien nie liczylam wigole bo to bylo plamienie drugi dzuen wiecej niz male plamienie a trzecia moj dzien zaczelam krwawic ,I to wtedy u mnie byl drugi dzuen okresu bo dzwonilam specjalnie do kliniki ,czyli niby 2dc zaczyna sie stymulacje a ja w 3 dniu ,niby waZne jest to aby zaczac kewawic zywa krwia .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha roksii 89 I jeszcze jedno nic nie skodzi ze sie spozni ...bo mi Sue spoznil az 7 dni ,myslalam wtedy a noz sie udalo I jestem ,jednak to chyba ze stresu mi sie przesunela
Zaczniesz wtedy kiedy przyjdzue[emoji16],a moze i nie przyjdzue [emoji23][emoji28][emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doskonale Cię rozumiem. Ja straciłam ciążę w zeszłym roku w 11tc i od tamtej pory mam totalny chaos. Cykle niby dość regularne, ale okresy miałam straszne... Wcześniej brzuch mnie bolał dzień przed, potem okres, drugi dzień najobfitszy i po 5 dniach koniec. A teraz brzuch bolał już tydzień przed, okres się "rozpędzał" że 2 dni i trwał tydzień. Bleh.
Miałam te same wątpliwości co Ty, co do początku stymulacji. U mnie w klinice generalnie 1 dzień liczy się, gdy krwawienie pojawi się do 18. A że ja miałam plamienia, to zaczęłam liczyć dopiero, gdy pojawiła się krew. I wszystko poszło jak z płatka. Dla spokoju może zapytaj jeszcze w swojej klinice.
Powodzenia!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak zrobię zadzwonię w styczniu do dr. ahhh my kobiety całe życie pod górkę
 
Racja nie ma się co martwić na zapas zobaczę jaka będzie teraz, ja zacznę liczyć pierwszy dzień jak zobaczę krew. byłam u swojej ginekolog bo niby takie plamienia są przed jeśli jest niski progesteron ale zrobiłam i mam idealny wszystko w środku też jest ok moja ginekolog powiedziała, że macice mam książkowa i mówi, że mój organizm czeka na ciążę i sama myślę tylko o tym i może dlatego tak się dzieje
 
Nadzieja 90 hmmm troche maly ten przyrost;//.... choc....niewiem co powiedziec .....Ale tak jak mowi lekarz bierz caly czas leki ,
Kiedys czytalam kiedy jest ciaza pozamaciczna to beta rosnie,pozytywny test moczu a jednak dzidzi nie ma .... (nie zycze ci tego kochana)

Trzymam[emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry