reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Na pewno dobrze aplikujesz, o ile z Ciebie cała, nienaruszona ampułka nie "wyskakuje".
Mnie lekarze nigdy nie mówili jak głęboko mam aplikować. Wkładałam na długość palca i jest ok!
Nie daj się - całą ciążę się jeszcze naczekasz, przyzwyczajaj się [emoji6]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem dziękuję. Nie mogę sobie przypomnieć niektórych rzeczy po pierwszym transferze - znaczy to, że w stresie też byłam :) choć uważam, że czekanie na drugi cud jest o wiele bardziej stresujacy. Dam radę jeszcze tylko parę dni i będzie wszystko jasne:-)
 
reklama
Trudno powiedzieć ? A ta beta to co drugi dzień ? Jeśli tak to po mimo ze niska to przyrost prawidłowy . Kiedyś była tu taka dziewczyna z takim podobnym bardzo niskim bthcg a urodziła synka ale nie chce rozbudzić twojej nadzieji. jednak mocno trzymam kciuki .
Witaj tak co drugi dzień no sama nie wiem co mam myśleć dlatego muszę cierpliwie poczekać do środy jeżeli nie przyjdzie wcześniej @. Miłego dnia życzę wszystkim:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za piękne widoki w czasie wizyty, udaną punkcję i dobre wiadomości w czasie konsultacji!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
15: jogo - pukncja
15: ema51 - konsultacje u genetyka

16: margaretka35 - konsultacje
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
10.02 - Maryn123 - pierwsza wizyta przed podejściem
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem wiem dziękuję. Nie mogę sobie przypomnieć niektórych rzeczy po pierwszym transferze - znaczy to, że w stresie też byłam :) choć uważam, że czekanie na drugi cud jest o wiele bardziej stresujacy. Dam radę jeszcze tylko parę dni i będzie wszystko jasne:-)
Masz rację!
Druga ciąża mnie też dużo bardziej stresuje... W pierwszej niczego się nie bałam, nad niczym nie zastanawiałam i ciąża jak z bajki. A teraz stres na stresie... Ale staram się odpuszczać i od razu mi lepiej.
Powodzenia i pozdrawiam!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mawila co za piekny dzuen dla was dzis!!! Ja to wstalam w tym dniu o 5 JuZ nie moglam spac,i zobaczysz te mrugajace serduszkp ,cos pieknego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam coś ostatnio ze snem jestem takim spiochem z mężem, że w niedzielę zawsze do 13 śpimy mogę spać po 12-13 godzin. A od soboty nie mogę spać, wydaje mi się, że to z nerwów bo cały czas mi się to wszystko śni i budzę się tak co 30 min. mój mąż się śmieje, że to taka próba przed dzieckiem, czy będę potrafiła wstawać taki egzamin wstępny :p
 
Do góry