reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem w 10 tygodniu i 2 dni.To moja 5 ciąża.Wcześniej miałam 3 poronienia i jedną ciążę pozamaciczna.Jestem po ivf i udało się za pierwszym razem z crio.W piątek mam kolejną wizytę w Novum.Ale ogólnie jest ok bez wymiotow czasami drażnią mnie zapachy i śpiąca jestem ale mam nadzieję że drugi symestr będzie bardziej energiczny.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom

Hmm! Znam to z ciąży z córką - szczyt lata był, a mnie drażnił zapach dymu papierosowego, pieczonego mięsa (a wszędzie dokoła grille porozstawiane) i pieczonej papryki... :)
Ale minęło. Faktycznie drugi trymestr jest łatwiejszy. Tę ciążę przeżywam dużo "gorzej": nudności, mega zmęczenie, ale zaczęłam już drugi trymestr i jest lepiej - przede wszystkim mam wreszcie więcej energii.
Powodzenia!
 
reklama
Cześć dziewczyny chciałabym dołączyć do was mam termin na 10 lipca[emoji5]

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :)
To idziemy łeb w łeb :)
Też mam termin na 10 lipca :)
2 trymestr jest ponoć najlepszy z całej ciąży :) też czekam niecierpliwie,choć u mnie już i mdłości i senność już praktycznie minęły :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie miałam absolutnie żadnych powikłań :) jedyne co to przed punkcja miałam bardzo wydęty brzuch bo wyhodowalam az 21 komórek :) 2 h po punkcji normalnie już funkcjonowalam :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje za opinię, ja mam kawał drogi do Wawy wiec mam nadzieje, ze będę w stanie wrócić do domu [emoji5] ale z tego co piszecie to bez problemu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryn nie zdawałam sobie sprawy ze do dr Wojewódzkiego tyle sie czeka . Jest to w zasadzie tez mój lekarz prowadzący :) ale ja nie czekałam na wizytę . W sumie to moze dla tego ze umawiał mnie na ta wizytę mój immunolog a jego kolega ? A punkcja dziewczyny nic poważnego :) ważne tylko żeby sie nie denerwować . Cała stymulacja i punkcja sa ok tylko ten stres z cała procedura i to czekanie ile pobiorą komórek ile sie zapłodni ile przeżyje a potem najgorsze kilka dni w napięciu do bety :(

Ale miałaś fajnie! Ja już się nie mogę doczekać [emoji21] ale jestem cierpliwa :) No właśnie te nerwy najgorsze ... to jeszcze przede mną ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem cue doskonale bowiem Ja mialam pierwsze spotkania z lekarzem na temat ivf w maju 2014
Jak zaczelam pierwsze spotkania ,badania w maju 2014 ,oczywiscie w ciagu tego czasu ponawiane nasze badania ktore zawsze byly te same ,to punkcja byla w 20 lipcu 2016, ( tyle trwa czekanie tu na ivf refundowane)nie mowiac lat staran o dzidzi ,czyli teraz sobie dopoero pomysle nie raz matko Ale mam cierpliwosc ,czy to nie Sen ze bede wkoncu mama - rodzicem!!;)) potem patrze na moj brzuszek I nie to nie Sen na szczescie
I tez duzo JuZ czytalam przejmowalam sie jak ty to normalne ten pierwszy raz , mam nadzieje ostatni


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuje za te ciepłe słowa [emoji8] dużo lepiej to wszystko znoszę mając tyle cennych informacji od Was i wsparcia [emoji173]️ gratuluujeee i szczerze zazdroszczę (pozytywnie) [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za wysoką betę, piękne widoki w czasie wizyt i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed crio
13: ewelin85 - betowanie 1

14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja poproszę o wpisanie mnie na pierwszą wizytę 10.02 [emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za udany początek stymulacji i za same dobre wiadomości!
Cierpliwości dla wszystkich oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


14: balątko - początek stymulacji

15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
20: rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
22: liczka - betowanie 1
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1
28: kreatola - wizyta kontrolna w instytucie badań prenatalnych

2017

09.01 - asiex - wizyta u gin prowadzącego ciążę
03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05.01 - rustynka - badania prenatalne 1
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
17.02 - Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Poproszę o wpis do kalendarza na jutro punkcja !
 
Dzwoniła do mnie pani doktor z wynikami Papp-a, jutro lub pojutrze dostanę papiery, to je sobie przeanalizuję. No więc trisomia21 mam 1:181, o pozostałych wspomniała tylko zdawkowo, że nie budzą podejrzeń. Oczywiście - jak się spodziewałam - powiedziała, że zaleca punkcję, na którą ja się nie zdecyduję.
Powiem Wam, że wynik jeszcze bardziej mnie uspokoił, ale już wczoraj przyjęłam postawę, że ta statystyka może mnie pocałować w migdał i nie mam zamiaru się przejmować. Większość dzieci z NT jak moje rodzi się zdrowe, mój wiek niestety bezsensownie zawyża ryzyko, więc po co mam się zastanawiać, co jakiś program powie o mojej ciąży i nienarodzonym dziecku? No więc się nie przejmuję.
A jeśli któraś z Was zastanawia się, czy robić test Papp-a, czy nie - odradzam. Niepotrzebny stres i wyniki oparte o statystykę.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
 
reklama
Dzwoniła do mnie pani doktor z wynikami Papp-a, jutro lub pojutrze dostanę papiery, to je sobie przeanalizuję. No więc trisomia21 mam 1:181, o pozostałych wspomniała tylko zdawkowo, że nie budzą podejrzeń. Oczywiście - jak się spodziewałam - powiedziała, że zaleca punkcję, na którą ja się nie zdecyduję.
Powiem Wam, że wynik jeszcze bardziej mnie uspokoił, ale już wczoraj przyjęłam postawę, że ta statystyka może mnie pocałować w migdał i nie mam zamiaru się przejmować. Większość dzieci z NT jak moje rodzi się zdrowe, mój wiek niestety bezsensownie zawyża ryzyko, więc po co mam się zastanawiać, co jakiś program powie o mojej ciąży i nienarodzonym dziecku? No więc się nie przejmuję.
A jeśli któraś z Was zastanawia się, czy robić test Papp-a, czy nie - odradzam. Niepotrzebny stres i wyniki oparte o statystykę.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

I bardzi dobrze podchodzisz ,Ja 37 pierwsza ciaza i tez wszyscy o matko bo syndrome down wieksze prawdopodobuenstwo ,takich ludzi bym rozszarpala!!!!

Bedzue dobrze ,jest dobrze;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry