reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Usg cale ok ryzyko trisomii niskie...
Tylko 2 dni po zadzwonil lekarz robiacy badanie ze wyniki krwi sa niskie. Ze niby wg niego nie rzutuje to na genetyke po dobrym usg ale moze przekladac sie na jakies problemy w ciazy. Tyle ze wynikow nie podal bo sa do odbioru u genetyka...
Zastanawiam sie po co w takim razie dzwonil jak juz i tak wizyte u genetyka mialam umowiona...
Po tym telefonie wlasnie zaczelam sie stresowac i sprawdzac co moglo byc nie tak...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi się wydaje, ze profesor powie Ci to co mi-czyli nic. Jak genetyka OK- usg i prawdopodobieństwo, to on do obniżonych wartości nic nie ma, raczej nie oczekuj jakiejś konkretnej odpowiedzi, więcej powie Ci lekarz prowadzący. Ale do tego i tak musisz mieć wyniki z czwartku. Wcześniej nikt Ci ich nie wyda :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi się wydaje, ze profesor powie Ci to co mi-czyli nic. Jak genetyka OK- usg i prawdopodobieństwo, to on do obniżonych wartości nic nie ma, raczej nie oczekuj jakiejś konkretnej odpowiedzi, więcej powie Ci lekarz prowadzący. Ale do tego i tak musisz mieć wyniki z czwartku. Wcześniej nikt Ci ich nie wyda :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Byle tylko przy przeliczeniu pappy prawdopodobienstwo nie skoczylo jakos... Bo rozne rzrczy sie zdazaja ponoc... Chociaz nie zawsze przekladaja sie potem na choroby na szczescie...

Oj tam juz mowilam kolezance... Gdyby nie to ze ciaza invitro to po usg nikt by mnie jeszcze na pappe nie kierowal i by bylo ze wszystko dobrze... Makabra niby ma sie czlowiek nie denerwowac ale jakos nie idzie...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzis zaczynam 7 tydzien A zauwazylam ze mniej mnie bola piersi, mniej mnie mdli, nie mam zgagi i senność tez przechodzi...tak zupełnie nagle i z dnia na dzień.
Czy to zawsze oznaka czegoś złego? Miała któraś z Was tak?
 
Asiex daj koniecznie znac jak tam po USG! Ja dzisiaj jestem w 24 dpt i też ostatni raz zrobiłam bete dla ciekawości[emoji14]30660 :) życzę Tobie dzisiaj pięknych widoków i cudownej melodii bijacego serduszka [emoji175]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki, dam znać na pewno! Wizytę mam dopiero o 17-stej więc jeszcze chwilę się pomęczę. Na niczym nie mogę się skupić więc robię wszystko co nie wymaga większej uwagi :)
Masz piękną betę:)
W sumie to chyba idziemy w miarę równo z betą, bo ja miałam 3-dniową komórkę:)
 
Dziekuje dziewczyny jestescie kochane, ale zmartwien ciag dalszy... czesto jest tak ze nie ma przyrostow itd... staram sie nie stresowac. Lekarz mowil ze moge brac relanium doraznie. Co to znaczy?
 
Dziewczyny dzis zaczynam 7 tydzien A zauwazylam ze mniej mnie bola piersi, mniej mnie mdli, nie mam zgagi i senność tez przechodzi...tak zupełnie nagle i z dnia na dzień.
Czy to zawsze oznaka czegoś złego? Miała któraś z Was tak?
Nie martw się :) na szczęście piersi nie bolą cała ciążę,bo chyba bym zwariowala ;)
Mnie bolały tak z 3 max 4 tyg. Teraz czasem pobolewaja,ale bez tragedii.
Też byłam mocno senna, jak nigdy spalam w dzień. Też już mi mija.
Mdłości mi już praktycznie minęły.
Ja jestem w 10 tyg.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się dzisiaj dowiedziałam że z dwóch zapłodnionych mamy jednego mrozaczka.Jeden nie dotrwał do mrożenia. 16.12. mam wizytę u lekarza i zobaczę co będziemy dalej działać.Mam nadzieję że nasz mrozaczek przeżyje rozmrażanie i będzie chciał się u mnie zadomowić. W nim jedyna nadzieja. Ale podświadomie czuję że pewnie nic z tego nie wyjdzie .Cały czas pod górkę.
 
reklama
Do góry