reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Trzymamy kciuki za udany transfer, wysoką betę i udaną wizytę.
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


3: milagors - betowanie 1
3: ambicja 1987 - transfer
3: liczka - wizyta w czasie stymulacji

5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
6: milagors - betowanie 2
7: ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]



Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie za 100pkt.
Dentosept do stosowania miejscowego. Czy można stosować w 2 miesiacu? Czy nie? Jak na złość zapalenie zrobiło mi się przy dziąśle 5h po wizycie u gina...

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
Pytanie za 100pkt.
Dentosept do stosowania miejscowego. Czy można stosować w 2 miesiacu? Czy nie? Jak na złość zapalenie zrobiło mi się przy dziąśle 5h po wizycie u gina...

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
Nie wiem a nie pisze nic w ulotce czy mozna stosowac ? moze rumiankiem albo szalwia przeplukiwac to napewno nie zaszkodzi a tez dziala sciagajaco i przeciwzapalnie :) mi sie ciagle cos robi na dziaslach i krwawia to ponoc tez urok ciazy ja zawsze przeplukuje ziolami i zmienilam szczoteczke na miekka i paste na wrazliwe i krwawiace dziasla i jest lepiej
 
Nie wiem a nie pisze nic w ulotce czy mozna stosowac ? moze rumiankiem albo szalwia przeplukiwac to napewno nie zaszkodzi a tez dziala sciagajaco i przeciwzapalnie :) mi sie ciagle cos robi na dziaslach i krwawia to ponoc tez urok ciazy ja zawsze przeplukuje ziolami i zmienilam szczoteczke na miekka i paste na wrazliwe i krwawiace dziasla i jest lepiej

No właśnie na ulotce jest info żeby poinformować lekarza jeżeli jest się w ciąży albo planuje ciążę. Kupię szałwia, tak jak mi napisałaś i będę spokojniejsza :) ale ten dentosept działa na mnie błyskawicznie....3 dni i po wszystkim zwykle było.
Szczoteczkę mam elektryczną..także one są miękkie. Zdaje mi się że ósemka ma chęć mi wyrosnąć....jakby nie miała kiedy...tyle lat starania a ona akurat jak zaszłam... [emoji35]

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
reklama
Do góry