reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny :) dzisiaj u mnie 14 dpt i beta wynosi 3309! Jakoś mega dużo...
8 dpt - 126
10 dpt - 478
14 dpt - 3309

Hardcore jakiś.... któraś tak miała?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Faktycznie wysoka, wyższa niż moja w 19 dpt. Może jednak będą bliźniaki [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie wysoka, wyższa niż moja w 19 dpt. Może jednak będą bliźniaki [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Faaaaaaaajnie by było :D ale Rybka mówiła że z jednego zarodka to się bardzo rzadko zdarza więc pewnie będzie silny chłop z testosteronem xD

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) z tego co pamiętam to Tobie się udało :)
Na szczęście nie cały czas w ciąży coś boli,nie martw się na zapas.
Tez tak miałam na początku, ale szybko się przekonałam ze jedyna wyrocznia ciąży jest usg :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie czekam niecierpliwie na pierwsze USG, w zasadzie to miałam już USG i coś już tam pani doktor zobaczyła, ale oczywiście nie chciała za dużo mówić.
 
Właśnie czekam niecierpliwie na pierwsze USG, w zasadzie to miałam już USG i coś już tam pani doktor zobaczyła, ale oczywiście nie chciała za dużo mówić.
Kochana,teraz już będziesz niecierpliwie czekać na każdą wizytę i każde usg :)
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faaaaaaaajnie by było :D ale Rybka mówiła że z jednego zarodka to się bardzo rzadko zdarza więc pewnie będzie silny chłop z testosteronem xD

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Super gratulacje mamusiu :) z blastki kochana zadko a z tego co pamietam ty mialas 3 dniowy ,chyba ze sie myle, to te moga jak najbardziej sie podzielic i moga byc blizniaki jednojajowe :) albo jeden silny chlop:);)
 
reklama
Do góry