reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Klarsa
Jeśli to ósemka to szczerze współczuję nie mam już 3 w tym jedną operacyjnie usunięta. Raczej daradzalabym wybrać się do stomatologa bo z ósemka nie ma żartów ja przez nią miałam ostre zapalenie przez prawie miesiąc. życzę zdrówka
 
reklama
Dokładnie najważniejszy jest przyrost od wartości wyjściowych, tak mówił mi prof.pozatym powiedział ze powyżej 6000 juz wolniej rośnie i w sumie nie ma co oznaczać

A u mnie bylo 147 w 13 dniu 3 dniowego zarodka i mi powiedzieli, ze przy takim wyniku nie trzeba przyrostu sprawdzac, bo jest dobrze. Zaprosili mnie na wizyte za 2tyg - dokladnie miesiac po punkcji i juz zoabczylam serduszko. Mysle, ze sprawdzannie przyrostu wiecej niz dwa razy to naprawde tylko niepotrzebny stres, ktory na poczatku ciazy jest niewskazany.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klarsa
Jeśli to ósemka to szczerze współczuję nie mam już 3 w tym jedną operacyjnie usunięta. Raczej daradzalabym wybrać się do stomatologa bo z ósemka nie ma żartów ja przez nią miałam ostre zapalenie przez prawie miesiąc. życzę zdrówka
Nie pocieszyłaś mnie :( ale dzięki za info :)
Dziś i tak stomatologa nie dorwę..Dlatego tak ważne jest dla mnie info o dentosepcie. On na mnie działa bardzo szybko....

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
A u mnie bylo 147 w 13 dniu 3 dniowego zarodka i mi powiedzieli, ze przy takim wyniku nie trzeba przyrostu sprawdzac, bo jest dobrze. Zaprosili mnie na wizyte za 2tyg - dokladnie miesiac po punkcji i juz zoabczylam serduszko. Mysle, ze sprawdzannie przyrostu wiecej niz dwa razy to naprawde tylko niepotrzebny stres, ktory na poczatku ciazy jest niewskazany.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dokladnie !!! Tu wigole nie robia bety
Tylko serduszkowe (kto chce moze ribic bete ,ja zrobilam raz i mi wystarczyla )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klarsa - jesli wiesz ze pomoze to uzyj. To nie ma niczego mega groznego w skladzie, duzo gorsza opcja jest przedluzajacy sie stan zapalny w jamie ustnej. To jest plukanka, nie pijesz tego. Sporadycznie do stosowania w ciazy.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie na ulotce jest info żeby poinformować lekarza jeżeli jest się w ciąży albo planuje ciążę. Kupię szałwia, tak jak mi napisałaś i będę spokojniejsza :) ale ten dentosept działa na mnie błyskawicznie....3 dni i po wszystkim zwykle było.
Szczoteczkę mam elektryczną..także one są miękkie. Zdaje mi się że ósemka ma chęć mi wyrosnąć....jakby nie miała kiedy...tyle lat starania a ona akurat jak zaszłam... [emoji35]

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
Polecam liserine gum teraphy rewelacja na stany zapalne i krwawiace dziasla. Do kupienia w aptece
 
reklama
Do góry