reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po transferze. Dali mi dwa średnie zarodki. Reszta czeka do jutra, jest ich teraz 10 w tym 3 dobre, 7 średnich. Jak urosną do jutra to będą zamrożone... ale o tym dowiem się w poniedziałek. Na nic się nie nastawiam na razie. Będę się starała funkconować normalnie. Myślicie, że 12 grudnie mogę zrobić betę?

Kciukasy za wszystkie staraczki!
 
reklama
Ja już po transferze. Dali mi dwa średnie zarodki. Reszta czeka do jutra, jest ich teraz 10 w tym 3 dobre, 7 średnich. Jak urosną do jutra to będą zamrożone... ale o tym dowiem się w poniedziałek. Na nic się nie nastawiam na razie. Będę się starała funkconować normalnie. Myślicie, że 12 grudnie mogę zrobić betę?

Kciukasy za wszystkie staraczki!
Powodzenia! [emoji110][emoji110][emoji110]a ilu dniowe masz zarodku?4?
Teoretycznie może wyjść już beta,zawsze możesz powtórzyć po kilku dniach.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po transferze. Dali mi dwa średnie zarodki. Reszta czeka do jutra, jest ich teraz 10 w tym 3 dobre, 7 średnich. Jak urosną do jutra to będą zamrożone... ale o tym dowiem się w poniedziałek. Na nic się nie nastawiam na razie. Będę się starała funkconować normalnie. Myślicie, że 12 grudnie mogę zrobić betę?

Kciukasy za wszystkie staraczki!
Ambicja teraz odpoczywaj i myśl pozytywnie[emoji4] Moim zdaniem 12 możesz zrobić betę.
Trzymam kciuki za pozostałe zarodki[emoji106]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po transferze. Dali mi dwa średnie zarodki. Reszta czeka do jutra, jest ich teraz 10 w tym 3 dobre, 7 średnich. Jak urosną do jutra to będą zamrożone... ale o tym dowiem się w poniedziałek. Na nic się nie nastawiam na razie. Będę się starała funkconować normalnie. Myślicie, że 12 grudnie mogę zrobić betę?

Kciukasy za wszystkie staraczki!
Trzymam kciuki :) spokojnych 2 tygodni
Glowa do gory mysl pozytywnie nie zawsze jakosc zarodka przeklada sie na to ze bedzie ciaza na ciezarowkach sa dziewczyny ktore sie powoli rozsypuja i maja przy sobie dzieciaczki z takich wlasnie srednich zarodkow :)
 
reklama
Do góry