reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie było tak
11dtp- 548
14 dpt-2554
18dpt-5525
24dpt-30760
Hej dziewczyny :) dzisiaj u mnie 14 dpt i beta wynosi 3309! Jakoś mega dużo...

8 dpt - 126
10 dpt - 478
14 dpt - 3309

Hardcore jakiś.... któraś tak miała?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie było tak
11dtp- 548
14 dpt-2554
18dpt-5525
24dpt-30760
także ciut podobnie ;) ;)
 
reklama
Kropelka ja w 15 dpt miałam 600, a w 19 2234. Tez panikowałam, ale dziewczyny mnie uspokoiły, że one też tak miały. Wyczytałam gdzieś, że ważniejsze od wartości bety są jej poprawne przyrosty.
Ja idę sprawdzić betę jeszcze w niedzielę.


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kropelka ja w 15 dpt miałam 600, a w 19 2234. Tez panikowałam, ale dziewczyny mnie uspokoiły, że one też tak miały. Wyczytałam gdzieś, że ważniejsze od wartości bety są jej poprawne przyrosty.
Ja idę sprawdzić betę jeszcze w niedzielę.


Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie najważniejszy jest przyrost od wartości wyjściowych, tak mówił mi prof.pozatym powiedział ze powyżej 6000 juz wolniej rośnie i w sumie nie ma co oznaczać
 
Dziewczyny chciałam was jeszcze popytać o ten wolniejszy przyrost, bo u mnie na początku były przyrosty na poziomie 120% - 130%, a teraz są na poziomie około 100%. Beta jest około 3000...czy to nie za wcześnie na spadki przyrostów?

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chciałam was jeszcze popytać o ten wolniejszy przyrost, bo u mnie na początku były przyrosty na poziomie 120% - 130%, a teraz są na poziomie około 100%. Beta jest około 3000...czy to nie za wcześnie na spadki przyrostów?

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma znaczenia. Ważne, że przyrasta. Jest teoria mówiąca o zwolnieniu po 2000 i następnym po 3000. Właściwie po 2/3 weryfikacji w grę powinno wchodzić usg i tzw ciąża kliniczna.
Jeśli Cie to pocieszy u mnie też zwolnila.
 
reklama
Do góry