reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I jak się skończyło?

Miałam pobranie komórek we wtorek. W sobotę ma być transfer. To będzie 4 czy 5 doba? Jeżeli 4 to dlaczego? Przecież transferuje się w 2,3 albo 5? Nic już z tego nie rozumiem...

Skonczylo sie ciaza biochemiczna u mnie.

No troche dziwne, ze bedziesz miec transfer w 4 dniu. Moze dlatego ze 5 w niedziele wypada??
 
Witam wszystkie forumowiczki :-) właśnie odebrałam telefon z kliniki na te moje 10 komórek tylko 6 było dojrzałych :-( a zapłodniły się jak narazie 3 a pozostałe jeszcze niewiadomo będą czekać do jutra czy zaczną się dzielić. Mam nadzieje że tak bo zawsze zostanie na krio. Ze względów finansowych 2 cała procedura raczej nie wchodzi w grę, na tą już brałam kredyt. Jutro mam transfer choć zdziwiłam się że tak szybko
Hej,ja miałam punkcje w poniedziałek a w środę transfer :) (tylko w pazdzierniku), a dziś leci 9 tc.
Najważniejsze żebyś trafiła na TEN zarodek :)
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja tak miałam wczoraj. Brzuch mnie bolał i cały dzień leżałam, a dziś rozpiera mnie energia no i nic mnie nie boli co też mnie martwi[emoji19]

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :) z tego co pamiętam to Tobie się udało :)
Na szczęście nie cały czas w ciąży coś boli,nie martw się na zapas.
Tez tak miałam na początku, ale szybko się przekonałam ze jedyna wyrocznia ciąży jest usg :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry