reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hiperka to jest to czego najbardziej się obawiam dzisiaj jest mój m. to jeszcze ok ale jutro zostane sama w domu z 4 letnią córką co ja zrobię jak będę tak zdychać :'(
 
Dopisuję do stopki:)

Gdzie to można wpisywać? Ja pisze na appce i nie widzę tego [emoji22]

Hiperka to jest to czego najbardziej się obawiam dzisiaj jest mój m. to jeszcze ok ale jutro zostane sama w domu z 4 letnią córką co ja zrobię jak będę tak zdychać :'(

A brzuch Ci rośnie?wspolczuje bo ja dosłownie umierałam 7 dni i teraz czuje ze okres mi sie zbliża i drugi dzień chce sie żyć ale dalej chodzę jak babuszka,ale moze to skutki uboczne narkozy


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
 
Hiperka to jest to czego najbardziej się obawiam dzisiaj jest mój m. to jeszcze ok ale jutro zostane sama w domu z 4 letnią córką co ja zrobię jak będę tak zdychać :'(
Ja miałam po pierwszej punkcji straszne mdlosci, do końca dnia. Bez hiperki.
Następnego dnia już przeszło. Mi pomagają owsiane ciasteczka :)
Ponoć migdały na nudności tez są dobre.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za rady co ja bym bez was zrobiła brzuch niby nie rośnie no ale punkcie miałam rano to kto tam wie co mnie jeszcze spotka ja trochę pechowa jestem po głupim wyrostku dostałam zapalenia otrzewnej to czemu by nie hiperki ;-)
 
Gdzie to można wpisywać? Ja pisze na appce i nie widzę tego [emoji22]



A brzuch Ci rośnie?wspolczuje bo ja dosłownie umierałam 7 dni i teraz czuje ze okres mi sie zbliża i drugi dzień chce sie żyć ale dalej chodzę jak babuszka,ale moze to skutki uboczne narkozy


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
ja klikam na swojego nicka na górze, rozwija się lista i tam jest sygnatura
 
reklama
Do góry