reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Poki co nie mamy pieniędzy na kolejne podejście. Niestety.

Pojedziemy do invicty na rozmowę.
Zobaczę jaki oni bedą mieć plan na nas.
Najpierw Kariotypy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

My tam na jednej wizycie byliśmy u M Jakubow zrobił dobre wrażenie i jest tez chyba endokrynologiem?ale mówię to była jedna wizyta,a co do kariotypem to w ogóle nie mieliście? Czy skończyła Wam sie ich ważność?


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Hej Kochane. Mi się udało dziś lekarz potwierdził 6 tydzień,byle by wszystko poszło w dobrym kierunku. Teraz tylko za muszę znaleźć lekarza prowadzącego w swoim mieście. Czy uważacie że mogę liczyć na zwolnienie? Mam ciężkie warunki pracy a nie wiem czy lekarz się zgodzi? Jak myślicie?
 
My tam na jednej wizycie byliśmy u M Jakubow zrobił dobre wrażenie i jest tez chyba endokrynologiem?ale mówię to była jedna wizyta,a co do kariotypem to w ogóle nie mieliście? Czy skończyła Wam sie ich ważność?


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Kariotyp nie ma daty waznosci.
 
My tam na jednej wizycie byliśmy u M Jakubow zrobił dobre wrażenie i jest tez chyba endokrynologiem?ale mówię to była jedna wizyta,a co do kariotypem to w ogóle nie mieliście? Czy skończyła Wam sie ich ważność?


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Niestety nie robiliśmy przed 1 invitro.......
[emoji58][emoji58][emoji58]
No właśnie dobrze by było jeszcze endokrynologa mieć w razie wu....
zobaczymy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane. Mi się udało dziś lekarz potwierdził 6 tydzień,byle by wszystko poszło w dobrym kierunku. Teraz tylko za muszę znaleźć lekarza prowadzącego w swoim mieście. Czy uważacie że mogę liczyć na zwolnienie? Mam ciężkie warunki pracy a nie wiem czy lekarz się zgodzi? Jak myślicie?

Wow No to świetnie, gratulacje, jak widać nie ma co za wcześnie robić badań [emoji6]

Kariotyp nie ma daty waznosci.

Nam lekarz powiedział,ze są ważne pół roku [emoji15]

Niestety nie robiliśmy przed 1 invitro.......
[emoji58][emoji58][emoji58]
No właśnie dobrze by było jeszcze endokrynologa mieć w razie wu....
zobaczymy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Co do endokrynologa to moja siostra chodziła do Justyny jakubaszko,fakt było to 10 lat temu ale dzięki niej obeszło sie bez In vitro




I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
reklama
Hej Kochane. Mi się udało dziś lekarz potwierdził 6 tydzień,byle by wszystko poszło w dobrym kierunku. Teraz tylko za muszę znaleźć lekarza prowadzącego w swoim mieście. Czy uważacie że mogę liczyć na zwolnienie? Mam ciężkie warunki pracy a nie wiem czy lekarz się zgodzi? Jak myślicie?
Myślę ze jak powiesz ze jesteś po in vitro to na pewno. Ja się kiepsko czuję mimo że to dopiero 13 dpt. Jak tak będzie po weekendzie to też biorę zwolnienie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry