reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny , troszkę nie pisałam ale w sumie nie ma o czym ... czzekam na II podejście .Wszystkie macie tyle badań , tyle zaleceń a ja NIC , troszkę mnie to martwi i dlatego zadzwoniłam do INVICTA GDAŃSK i umówiłam się na bezpłatną konsultację po niepowodzeniu ( mają teraz taką promocję ) Jestem umówiona już na II podejście w mojej poprzedniej klinice ale jakoś tak , nie czuję abym była na to gotowa ( nie mam zleconych żadnych nowych badań - jedynym ustaleniem jest to że będę miała tym razem długi protokół) a wiec umówiona jestem na konsultację 27.12 do dr Piotra Głodka - z opinii w necie wynika że to jest niezaprzyjemny i takie tam - dziewczyny które chodzą lub chodziły do Invicta mozecie kogoś polecić ?? Może bym sie przepisała - choć niewiem czy można bo konsultacja za free i może tylko on, kurcze niewiem - póki co za tydzień odbieram ksero dokumentacji medycznei i z mojej kliniki i może dowiemy się w końcu jakie nasienie miał moj M w tym podejsciu ...Proszę poradzcie

Polecam dr Sz. I Profesora
 
Lekkie ciągnące bóle w podbrzuszu i bóle krzyża, nie cały czas ale są. Trochę martwi mnie ten krzyż, ale w klinice powiedzieli, ze tak może być. Zwłaszcza przy moim tylozgieciu macicy.

Mnie też boli krzyż, tylko nie wiem czy to przypadkiem nie jest od tego, że się mniej ruszam.
Dziś mnie lekko boli podbrzusze, a tak ogólnie to czasem czuje kłucie, czasem coś ciągnie, ale mam wrażenie, że rzadziej niż na początku.
 
Super uczucie co ;)
Gratuluję i teraz pozostaje czekanie na [emoji173][emoji173][emoji173] :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kropeczka była ledwo widoczna, kilka milimetrów ale Pani doktor powiedziała ze najprawdopodobniej to TO:)
Tak bardzo chciałabym usłyszeć juz serduszko.
oprocz tego ogromne przestymulowane jajniki na szczęście brak wolnego płynu w macicy.
A lekarz z Niemiec potwierdził betę w 15 dniu po transferze 1160;)

Kreatola dopisz mnie prosze na 21 grudzień pierwsze usg;)
 
Kropeczka była ledwo widoczna, kilka milimetrów ale Pani doktor powiedziała ze najprawdopodobniej to TO:)
Tak bardzo chciałabym usłyszeć juz serduszko.
oprocz tego ogromne przestymulowane jajniki na szczęście brak wolnego płynu w macicy.
A lekarz z Niemiec potwierdził betę w 15 dniu po transferze 1160;)

Kreatola dopisz mnie prosze na 21 grudzień pierwsze usg;)
Nie wiem jak u Ciebie jest,ale jeśli tak jak u mnie,to jeszcze nie usłyszysz serduszka na pierwszym usg :)
Ja usłyszałam, ale to dosłownie na ułamek sekundy kiedy to Pani dr chciała sprawdzić częstotliwośc bicia, na 2 usg :)
Tylko się tym nie martw :) to dla zdrowia maluszka :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to masz jak ja :) znaczy się tylozgiecie macicy ;)
Tylko mnie na szczęście nie boli krzyż, uff

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje, ze to tylko teraz boli, a pózniej macica trochę sie naprostuje. Aczkolwiek pocieszyła mnie moja własna Mamuśka, po której przypadłość odziedziczyłam, bóle krzyżowe miała we wszystkich trzech ciążach.. Od początku do końca no ale teraz to już każda cenę zapłacę, żeby tylko Fasola była zdrowa
 
reklama
Mam nadzieje, ze to tylko teraz boli, a pózniej macica trochę sie naprostuje. Aczkolwiek pocieszyła mnie moja własna Mamuśka, po której przypadłość odziedziczyłam, bóle krzyżowe miała we wszystkich trzech ciążach.. Od początku do końca no ale teraz to już każda cenę zapłacę, żeby tylko Fasola była zdrowa
Pewnie,że tak :) w ciąży co chwile cod boli,już się człowiek przyzwyczaja :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry