reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Takie. Mi mowili, ze w lodowce ma byc, moze dlatego, ze stymulacja byla w lecie. Zobacz co pisza - nie zamrazac i nie przkraczac 25C. W lecie to ja w nocy 25C mialam wiec pewnie przez to w lodowce :)

1bfdaa6aeb0b1e1bb554b52830962867.jpg


Daj adres na priv to Ci wysle w przszlym tyg, bo teraz chora jestem i sie z lozka nie ruszam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No tak w lodówce bo w lato 40 ....
Juz wysyłam adres :* spakuj ze 2 babeczki :laugh2:
Zdrówka życzę
 
reklama
Ja już po punkcji pobrali 10 komórek :-) jutro mam czekać na telefon mam nadzieje że szybko zleci. Mam pytanko ile u was kosztuje mrożenie i ilu sztuk mnie dali cenę 550 w górę od 2 szt. a za więcej?
U mnie w Novum za pierwszy rok 680 zł niezależnie od ilości. Każdy kolejny rok 400 zł.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie byłam na usg bo urósł mi strasznie brzuch i przytyłam 1,5 kg w ciagu jednej doby a trzy doby wcześniej codziennie po 1 kg.
Tak jak radzilyscie próbowałam byc stanowcza i powiedziałam ze chce utrogesan brać do 12 tygodnia ciąży.
Pani doktor powiedziała ze nie ma mowy. Powiedziała ze dają utrogesan do 12 tyg ale kobietom ktore miały transfer mrożonego zarodka a ja miałam na świeżo i w związku z tym ze brałam 3 tygodnie decapeptyl to produkcja progesteronu ruszy sama za tydzien.
No oszaleje.
Ale najważniejsze...widziałam moją kropkę!!! Jest bardzo malutka ale jest tam:)
Super uczucie co ;)
Gratuluję i teraz pozostaje czekanie na [emoji173][emoji173][emoji173] :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
N
Takie. Mi mowili, ze w lodowce ma byc, moze dlatego, ze stymulacja byla w lecie. Zobacz co pisza - nie zamrazac i nie przkraczac 25C. W lecie to ja w nocy 25C mialam wiec pewnie przez to w lodowce :)

1bfdaa6aeb0b1e1bb554b52830962867.jpg


Daj adres na priv to Ci wysle w przszlym tyg, bo teraz chora jestem i sie z lozka nie ruszam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie da Ci się wysłać wiadomości prywatnej :errr:
 
Cześć Dziewczyny , troszkę nie pisałam ale w sumie nie ma o czym ... czzekam na II podejście .Wszystkie macie tyle badań , tyle zaleceń a ja NIC , troszkę mnie to martwi i dlatego zadzwoniłam do INVICTA GDAŃSK i umówiłam się na bezpłatną konsultację po niepowodzeniu ( mają teraz taką promocję ) Jestem umówiona już na II podejście w mojej poprzedniej klinice ale jakoś tak , nie czuję abym była na to gotowa ( nie mam zleconych żadnych nowych badań - jedynym ustaleniem jest to że będę miała tym razem długi protokół) a wiec umówiona jestem na konsultację 27.12 do dr Piotra Głodka - z opinii w necie wynika że to jest niezaprzyjemny i takie tam - dziewczyny które chodzą lub chodziły do Invicta mozecie kogoś polecić ?? Może bym sie przepisała - choć niewiem czy można bo konsultacja za free i może tylko on, kurcze niewiem - póki co za tydzień odbieram ksero dokumentacji medycznei i z mojej kliniki i może dowiemy się w końcu jakie nasienie miał moj M w tym podejsciu ...Proszę poradzcie
 
reklama
Asiex i Ziolko macie może takie ciągnące bóle w podbrzuszu? Pytam Was bo w podobnym czasie mamy USG serduszkowe ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Lekkie ciągnące bóle w podbrzuszu i bóle krzyża, nie cały czas ale są. Trochę martwi mnie ten krzyż, ale w klinice powiedzieli, ze tak może być. Zwłaszcza przy moim tylozgieciu macicy.
 
Do góry