reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Taaaaa mam. ....
Nic nie mam czekam dziś 6 dzień i nie wyświetla mi się nawet vit D a co dopiero test ana i te inne cuda. ... nie wiem ile się na to czeka. Mam nadzieje ze do 9 .12 będą wyniki bo mam wizytę w klinice i wizytę u zwykłego gin by dał jeszcze kilka skierowanan :rolleyes:
A Ty masz wizytę wcześniej niż na 2029 :-) :)
Ja myślałam że zacznę w styczniu ale nie wiem czy zacznę 4 ostatnia przygodę ze stymulacjia po ostatnich 2 torbielach po 4cm nie wiem kiedy to się wchłonie. ..... do tego endometrialna idzie na rekord ma już 8 cm tyle się najadla hormonów jeb...... przez 3 stymulacjie z 1 cm do 8 cm urosła. ....

Czemu oni Cie w menopauze nie sprobuja wprowadzic? Przynajmniej ta francowata endy by nie rosla... No i mi powiedzieli, ze po tej kuracji decapeptylem tez powinna sie jakos jaj poprawic, choc fakt - nie musi. Ale moze warto sprobowac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czemu oni Cie w menopauze nie sprobuja wprowadzic? Przynajmniej ta francowata endy by nie rosla... No i mi powiedzieli, ze po tej kuracji decapeptylem tez powinna sie jakos jaj poprawic, choc fakt - nie musi. Ale moze warto sprobowac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ta franca rośnie na stymulacji zamiast jajek :errr: zjada cały gonal. .....
Po stymulacji maleje nieco. ......
Ten jajnik można powiedzieć nie jest brany juz pod uwagę .....
A prawy jest malutki po operacji. ..... i przez 2 stymulację spał .... w 3 się odezwał dal 1 komórkę 1 zarodek i implantacjie. ...
I no cóż moje szanse są małe :( nawet bardzo ......
Nie wiem jaki plan jest dobry. .... ciężko wyczuć .
Narazie proponują menopur 300 + orangutan.
Ja zastanawiam się nad protokołem new hope zobaczę co na to powiedzą. ....
 
Haha, Ewunia bo to zależy jak pociagniesz. Na nodze trzeba skore napiąć jedna ręką a drugą energicznie szarpnąć ale koniecznie prawie równolegle do powierzchni skóry, inaczej właśnie można zerwać. No i te woski w papierku straszne są...
A muszelkę to woskuję takim kosmicznym woskiem, gdzie najpierw skóra smarowana jest oliwką wiec praktycznie nie może być przez wosk podrażniona, a do włosków się gad przyczepia pięknie. Woskuję nawet po śluzówce, mogę powtarzać a i tak śladu nie ma, ba, mogę depilować nim włoski nosie (oczywiście tylko te z wierzchu, prawie na zewnątrz) i śladu nie ma, klientek nawet specjalnie to nie boli [emoji5]. Tyle, że da się go kupić tylko o szkoleniach i na fakturę branżową... Takie cuda. Nazywa się Lycon, jak by gdzieś wam proponowano to naprawdę polecam.
Nigdy więcej :szok:
 
Trzymamy kciuki za udany transfer, piękną punkcję i dobrą wizytę - i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


1: katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
1: nadzieja90 - criotransfer
1: ewelin85 - punkcja

3: milagors - betowanie 1
3: ambicja 1987 - transfer
3: liczka - wizyta w czasie stymulacji
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
6: milagors - betowanie 2
7: ema51 - badania prenatalne
9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, napisałam właśnie długi post na dzień dobry. Długi, po po każdym słowie zawiecha... Pisałam z 15 minut! No, prawie dotarłam do końca ale zwiechy się skumulowały i apka wywaliła, post znikł grrry... Muszę chyba poprosić Mikołaja o nowy tablet.

Tak więc już zwięźle ale z serca
POWODZENIA DZISIAJ
I dzień dobry :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz ta franca rośnie na stymulacji zamiast jajek :errr: zjada cały gonal. .....
Po stymulacji maleje nieco. ......
Ten jajnik można powiedzieć nie jest brany juz pod uwagę .....
A prawy jest malutki po operacji. ..... i przez 2 stymulację spał .... w 3 się odezwał dal 1 komórkę 1 zarodek i implantacjie. ...
I no cóż moje szanse są małe :( nawet bardzo ......
Nie wiem jaki plan jest dobry. .... ciężko wyczuć .
Narazie proponują menopur 300 + orangutan.
Ja zastanawiam się nad protokołem new hope zobaczę co na to powiedzą. ....

Wiem, ze rosnie w trakcie stymulacji, mi tez podrosly, ale dlatwgo przed podejsciem na 3 miechy wprowadziki mnie w menopauze, zeby jak bede zaczynac to ta endo uspiona byla. Nie wiem czy to pomoglo, ale cos zadzialalo - dlatego o tym pisze, bo a noz widelec u Ciebie tez by dalo rade. Fakt uderzenia goraca byly porazkowe, ale czego sie nie robi...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, ze rosnie w trakcie stymulacji, mi tez podrosly, ale dlatwgo przed podejsciem na 3 miechy wprowadziki mnie w menopauze, zeby jak bede zaczynac to ta endo uspiona byla. Nie wiem czy to pomoglo, ale cos zadzialalo - dlatego o tym pisze, bo a noz widelec u Ciebie tez by dalo rade. Fakt uderzenia goraca byly porazkowe, ale czego sie nie robi...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zapytam na kolejnej wizycie .
Ale wydaje mi się ze oni z ta moja połowa jajnika nie chcą mnie wprowadzić w menopauze w obawie że mnie z niej nie wyprowadza. .......
W jakiej byłaś klinice. ?
Ja teraz jestem w quiron i ivi jeszcze nie zdecydowałam
 
Wiem, ze rosnie w trakcie stymulacji, mi tez podrosly, ale dlatwgo przed podejsciem na 3 miechy wprowadziki mnie w menopauze, zeby jak bede zaczynac to ta endo uspiona byla. Nie wiem czy to pomoglo, ale cos zadzialalo - dlatego o tym pisze, bo a noz widelec u Ciebie tez by dalo rade. Fakt uderzenia goraca byly porazkowe, ale czego sie nie robi...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przed podejściem do in vitro zostałam wprowadzona w menopauzę na 6 miesięcy.
Uwierzcie mi ze to lato to była jakas tragedia przez te leki!!!!! Po trzech miesiącach menopauzy (Lucrin depot 3,75 mg) miałam laparoskopię, po laparo kolejne 3 miesiące menopauzy.
Potem stymulacja 2 tygodnie decapeptyl, po dwóch tygodniach menopur razem z decapeptylem i jajniki zareagowały na stymulację menopurem i w ciagu 8 dni byłam gotowa do punkcji. A dodam ze u mnie endo IV.
Żaden lekarz przy podejściu do ivf nie powinien ignorować endometriozy i chociaż półroczna menopauza to naprawde była katorga to było warto i zrobiłabym to jeszcze raz gdybym musiała, dla pewności ze w macicy cisza.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzisiejszy dzień!!!!!!:)
 
Zapytam na kolejnej wizycie .
Ale wydaje mi się ze oni z ta moja połowa jajnika nie chcą mnie wprowadzić w menopauze w obawie że mnie z niej nie wyprowadza. .......
W jakiej byłaś klinice. ?
Ja teraz jestem w quiron i ivi jeszcze nie zdecydowałam

Fecunmed, leczyl mnie dr Saura. Zanim sie zdecydowalam, bylam na konsultacji w Quiron, ale lekarka mi wogole nie podpasowala. Ivi podobno jest mega drogie, no i chyba sa najbardziej znani, ale nie wiem jakie maja rezultaty. Tam podobno koszt to jakies 8tys + leki, prawda to?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja przed podejściem do in vitro zostałam wprowadzona w menopauzę na 6 miesięcy.
Uwierzcie mi ze to lato to była jakas tragedia przez te leki!!!!! Po trzech miesiącach menopauzy (Lucrin depot 3,75 mg) miałam laparoskopię, po laparo kolejne 3 miesiące menopauzy.
Potem stymulacja 2 tygodnie decapeptyl, po dwóch tygodniach menopur razem z decapeptylem i jajniki zareagowały na stymulację menopurem i w ciagu 8 dni byłam gotowa do punkcji. A dodam ze u mnie endo IV.
Żaden lekarz przy podejściu do ivf nie powinien ignorować endometriozy i chociaż półroczna menopauza to naprawde była katorga to było warto i zrobiłabym to jeszcze raz gdybym musiała, dla pewności ze w macicy cisza.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za dzisiejszy dzień!!!!!!:)

Ja mam endometrioze 3go stopnia. Mialam decapeptyl przez 3 miesiace, na szczescie na wiosne, bo w lecie mogloby to byc nie do przezycia. Ale udalo sie i dzieki temu w stumulacji mialam tylko Menopur i Gonapeptyl. Orangutana juz nie trzeba bylo :) Tez mialam krotka stymulacje - 10 dni i punkcja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry