reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie już ok, krwiak prawie w całości się już wchlonal (ufff), wiec mam już zgodę na spacery,choć bez szaleństw :)
Wczoraj się przestraszyłam, bo pojawiły mi się jakieś malutkie plamki krwi,wiec pojechalam do szpitala sprawdzić, ale wszystko jest ok,może to dlatego że powinnam wczoraj lub dziś dostać miesiaczke,a może się zadrapalam,nie wiem. Ważne, że Bąbel ma już 19mm :)
No i popołudniami łapią mnie straszne mdlosci :( ale nie ma tego złego z czym sobie owsiane ciasteczka nie poradzą :)
Od poniedziałku odstawiłam juz acard,wiec biorę teraz już tylko luteine i lutinus,magnez,euthyrox, Wit D.
Za tydzień mam zejść z luteine i lutinusem z 300 na 200 na dobę.
Koniec 8 tygodnia, jak wszystko bedzie ok termin na ok 10.07.2017
Wpiszcie mnie proszę na 28.12 usg prenatalne. Będę też robić test nifty po 10 tygodniu.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Super kochanie ze wszystko juz w porzadku :)
Niech niunia rosnie zdrowo a mamusia sie nie martwi :)
 
reklama
Ewcia jak tam badania cis juz masz z listy ??
Taaaaa mam. ....
Nic nie mam czekam dziś 6 dzień i nie wyświetla mi się nawet vit D a co dopiero test ana i te inne cuda. ... nie wiem ile się na to czeka. Mam nadzieje ze do 9 .12 będą wyniki bo mam wizytę w klinice i wizytę u zwykłego gin by dał jeszcze kilka skierowanan :rolleyes:
A Ty masz wizytę wcześniej niż na 2029 :-) :)
Ja myślałam że zacznę w styczniu ale nie wiem czy zacznę 4 ostatnia przygodę ze stymulacjia po ostatnich 2 torbielach po 4cm nie wiem kiedy to się wchłonie. ..... do tego endometrialna idzie na rekord ma już 8 cm tyle się najadla hormonów jeb...... przez 3 stymulacjie z 1 cm do 8 cm urosła. ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczęta które woskuja "muszelke " .
Nie wiem jak Wy to robicie ale ja bym chyba umarła. ....... albo ja urwała.
Przykleilam sobie papierek z woskiem na nodze i ...... odeszło ze skórą :szok:
Jezzzzzzzu jak to bolało :errr:
Trzeba mieć jaja żeby woskowac muszelke :laugh2: ja ich nie mam :rolleyes2:
Miłego dnia ;)

Haha, Ewunia bo to zależy jak pociagniesz. Na nodze trzeba skore napiąć jedna ręką a drugą energicznie szarpnąć ale koniecznie prawie równolegle do powierzchni skóry, inaczej właśnie można zerwać. No i te woski w papierku straszne są...
A muszelkę to woskuję takim kosmicznym woskiem, gdzie najpierw skóra smarowana jest oliwką wiec praktycznie nie może być przez wosk podrażniona, a do włosków się gad przyczepia pięknie. Woskuję nawet po śluzówce, mogę powtarzać a i tak śladu nie ma, ba, mogę depilować nim włoski nosie (oczywiście tylko te z wierzchu, prawie na zewnątrz) i śladu nie ma, klientek nawet specjalnie to nie boli [emoji5]. Tyle, że da się go kupić tylko o szkoleniach i na fakturę branżową... Takie cuda. Nazywa się Lycon, jak by gdzieś wam proponowano to naprawdę polecam.
 
Do góry