reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde No to co ten dr mnie nastraszył ...[emoji58] wyników nie widział ale cos mówił "ze nawet jak bedzie 3000 to na 90% przełozymy transfer ...)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale właśnie przez tak wysoki estradiol nie mogłam mieć transferu swiezaka. Powiedział ze przy moim pcos i tak wysokim Estradiolu mozliwa jest hiperka. A hiperka jest duzym ryzykiem dla mojego życia i zdrowia dlatego wsztstkie 7 blastek pojechało na zimowisko. [emoji301][emoji300][emoji301][emoji300]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liczka zapytala o scratching, wiec jak Mawila odpowiedziala, to w myslach doczytalam "Mi mąż robi scratching" :D
Mawila, juz myslalam, ze maz robi test ciazowy ;))
Liczka, no ja mialam scratching pierwszy raz jakies 3-4 tyg temu, a co tam z tym scratchingiem? Ponoc zwieksza szanse, warto zrobic.
 
reklama
Liczka zapytala o scratching, wiec jak Mawila odpowiedziala, to w myslach doczytalam "Mi mąż robi scratching" :D
Liczka, no ja mialam scratching pierwszy raz jakies 3-4 tyg temu, a co tam z tym scratchingiem? Ponoc zwieksza szanse, warto zrobic.
Haha dobre :p Ciekawa jestem czy którejś z dziewczyn udało się po scratchingu.
 
Do góry