reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kropelka, jestes dopiero w 8dpt, wiec nie dziwne, ze jest blada, ale skoro jest, tzn ze wykrywa bhcg we krwi. Kazdego dnia powinna ciemniec. A jakiej firmy to test?, ze tak ladnie wczesnie wykryl?
Ja wczoraj mialam transfer, podano mi dwie... morule. Niestety w 5tej dobie doszly tylko do stadium moruli, co nie rokuje za dobrze. Siedze i zastanawiam sie czy rozwinely sie do blastki od wczoraj, czy jednak nie... Trudny to czas...
Dodatkowo boli mnie od wczoraj brzuch. Boli w gornej czesci. Wzielam na to nospe, nie pomogla. W nocy nie moglam spac, bo mi ten bol przeszkadzal, dzis dalej go czuje.
 
Kropelka, jestes dopiero w 8dpt, wiec nie dziwne, ze jest blada, ale skoro jest, tzn ze wykrywa bhcg we krwi. Kazdego dnia powinna ciemniec. A jakiej firmy to test?, ze tak ladnie wczesnie wykryl?
Ja wczoraj mialam transfer, podano mi dwie... morule. Niestety w 5tej dobie doszly tylko do stadium moruli, co nie rokuje za dobrze. Siedze i zastanawiam sie czy rozwinely sie do blastki od wczoraj, czy jednak nie... Trudny to czas...
Dodatkowo boli mnie od wczoraj brzuch. Boli w gornej czesci. Wzielam na to nospe, nie pomogla. W nocy nie moglam spac, bo mi ten bol przeszkadzal, dzis dalej go czuje.
Użyłam testu predicor early, o zwiększonej czułości specjalnie do wykrywania wcześniejszych ciąż. Dlatego teraz myśle ze skoro on taki czuły to mogl wyłapać cos z ovitrelle :dry:
CzarnaInka trzymam kciuki za powodzenie Twojego transferu. Brzuch boli moze od przestymulowania? Mnie tez boli i tez budzi w nocy ale pojawił sie około 3 dni po transferze dopiero i trwa do teraz plus co kilkanaście minut orkiestra jajników.
 
reklama
Do góry