reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam Was moje drogie... czytam od jakiegos czasu wasze forum i wkoncu ja zdecydowalam sie napisac. Jestesmy po 1 probie in vitro. 7 listopada byla robiona punkcja 12 zostal podany 1 blastus reszta niestety nie dotrwala i nie mamy tez zadnych zamrozonych... Lekarz wskazal aby hcg zrobic w 12-14 dniu po transwerze ale oczywiscie nie wytrzymalam i polecialam juz wczoraj zrobic tj 9dpt no i wynik bety 0,1 .... oczywiscie jeden wielki placz zalamanie .... powiedzcie czy jest jeszcze szansa na wzrost bety w tym 12-14 dniu? czy to juz jest wynik przesadzony ?
 
reklama
Witam Was moje drogie... czytam od jakiegos czasu wasze forum i wkoncu ja zdecydowalam sie napisac. Jestesmy po 1 probie in vitro. 7 listopada byla robiona punkcja 12 zostal podany 1 blastus reszta niestety nie dotrwala i nie mamy tez zadnych zamrozonych... Lekarz wskazal aby hcg zrobic w 12-14 dniu po transwerze ale oczywiscie nie wytrzymalam i polecialam juz wczoraj zrobic tj 9dpt no i wynik bety 0,1 .... oczywiscie jeden wielki placz zalamanie .... powiedzcie czy jest jeszcze szansa na wzrost bety w tym 12-14 dniu? czy to juz jest wynik przesadzony ?

Wydaje mi sie ,ze tak,ale sprawdzić jeszcze raz musisz ...

Nie uwierzycie.. ja się boje iść na betę..:(

Ja wierze [emoji6] i juz nawet sobie historie układam w głowie jak to zrobię,kiedy odbiorę,ze wieczorem,a nie w pracy itd [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was moje drogie... czytam od jakiegos czasu wasze forum i wkoncu ja zdecydowalam sie napisac. Jestesmy po 1 probie in vitro. 7 listopada byla robiona punkcja 12 zostal podany 1 blastus reszta niestety nie dotrwala i nie mamy tez zadnych zamrozonych... Lekarz wskazal aby hcg zrobic w 12-14 dniu po transwerze ale oczywiscie nie wytrzymalam i polecialam juz wczoraj zrobic tj 9dpt no i wynik bety 0,1 .... oczywiscie jeden wielki placz zalamanie .... powiedzcie czy jest jeszcze szansa na wzrost bety w tym 12-14 dniu? czy to juz jest wynik przesadzony ?

Przykro mi, ale wygląda na to, że się nie udało.
Pixie_dixie ma rację, mimo tego wynik powinnaś powtórzyć.
Trzymaj się!
 
Sylwetka, niestety szanse sa nikle, ale najbezpieczniej byloby nie odstawiac lekow i zrobic test w dniu, w ktorym kazal zrobic lekarz. Niestety w 9dpt bhcg powinna chociaz drgnac, a raczej powinna byc dwucyfrowa.
 
reklama
To te pewnie sa dojrzale a reszta nadgoni napewno...ale bedzie jajcobranie :)

Hehe z mężem sie śmiejemy ,ze chodzić nie będę mogła i juz czwartek wolny biorę [emoji12]

Ja jak pójdę na betę to każe mężowi odebrać o_O

Ooo tez dobry pomysł [emoji6] ja sobie myślałam jeszcze ze zrobię test ale nie zobaczę i sprawdzę go dopiero przed beta....ale to takie dziwne myślenie babki ,która nawet punkcji jeszcze nie miała [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry