reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i zapytałam Pani lekarz prowadzącej. Powiedziała ze to od ovitrelle bo utrzymuje sie od 12 do 14 dni po podaniu. Minęło 13:/
Tak wiec fałszywy alarm....
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Nie odzywałam się ze 2 tygodnie... Jestem już po wizycie startowej. Wyniki histeroskopii w porządku, leki czekają w lodówce, a ja jeszcze nie mam okresu :confused2::confused2::confused2: Czułam, że ten cykl będzie dłuższy, ale nie sądziłam, że aż tak długi. W sumie może nie ma co się dziwić.... W tym miesiącu miałam sporo stresu i do tego narkoza (histeroskopia). No, ale nie ma tego złego... :) Trzeba być cierpliwym :p
 
Kazali powtórzyć za kilka dni i sprawdzić czy kreska "tyje" czy niknie.
A ta kreseczka naprawde bladziutka wiec moze faktycznie jakies resztki po ovitrelle.
 
Hejka [emoji3] dziewczyny wiecie moze jaka powinien mieć wartość estradiol i progesteron do transferu?bo właśnie to mi kazał zbadać lekarz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wynik estradiolu zależy od tego ile masz pęcherzyków. I badany miałam dwa razy. W sobotę, później w poniedziałek. Tez nie wiedziałam czy wyszedł dobry, ale dr powiedziała, że jest dokładnie taki jaki powinien być na ta ilość pęcherzyków, które mam. Wiec jak zrobisz, to z wynikiem to lekarza i on powie czy jest dobrze.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy któraś z Was przed in vitro miała robiony scratching? Ja w tym cyklu miałam robioną histeroskopię, która też pełni funkcję scratchingu, ale jeszcze po wizycie startowej zrobiono mi ponownie scratching. Podobno scratching zwiększa szanse tylko o kilka procent, ale myślę, że nie zaszkodzi spróbować :)
 
reklama
Do góry