reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po...widziałam pięknie bijące serduszko!
Ulga niesamowita....
Myślałam że clexane mi odpuści a on mi jeszcze jeden zastrzyk wrzucił...porolutex..

Jeszcze nie do końca w to wszystko wierzę...no cud.
Dziewczyny cuda się zdarzają!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

Super, bardzo się cieszę! :*:*:*
 
reklama
:szok::szok::errr:
Lol to niezle to my w Pl chyba nie mamy co narzekac :)

Gosia oj nie macie nie macie...jak czasem czytam jaka jesteście otaczane troska w PL, jakie dostajecie leki, nie tylko stymulujace ale Tez podtrzymujace ciaze to az Wam zazdroszcze. Co prawda nie ma tu kolejek, szpitale sa piekne ale to wszystko dziala tu jak fabryki do zarabiania pieniedzy :(
 
Ja już po...widziałam pięknie bijące serduszko!
Ulga niesamowita....
Myślałam że clexane mi odpuści a on mi jeszcze jeden zastrzyk wrzucił...porolutex..

Jeszcze nie do końca w to wszystko wierzę...no cud.
Dziewczyny cuda się zdarzają!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Super kochana :) teraz juz mozesz spokojnie wierzyc w to ze to prawda ze jestes w ciazy ze jestes mamusia :) rozkoszuj sie ta mysla :)
 
Ewunka, a mialas tak, ze dwie stymulacje z rzedu? To zdaje sie zwieksza szanse na wiecej komorek w tej drugiej stymulacji. W srode na punkcji spotkalam dziewczyne, ktora miala 3 komorki. Lekarz radzil jej od razu kolejna stymulacje. Te 3 mialy zostac zaplodnione i zamrozone. Natomiast kolejna z marszu stymulacja ma byc bardziej owocna.
Luty kwiecień i wrzesień miałam stymulację .
0 odpowiedzi
4 komórki
może coś w tym jest .? W Hiszpanii nie stasuja zasady 3 miesiące przerwy.
1 komórka .
Teraz planuje styczeń. ...
Dzięki
Ponoć trzeba trafić na ten cykl. ...
Miałam 1 stymulacje krwawienie z odstawienia i w następnym cyklu następna.
Teraz w tej nowej klinice jest opcja ze zrobią 2 punkcje na 1 stymulacji ( bo mi jajka rosną czasem każde swoim rytmem )
 
Ostatnia edycja:
Gosia oj nie macie nie macie...jak czasem czytam jaka jesteście otaczane troska w PL, jakie dostajecie leki, nie tylko stymulujace ale Tez podtrzymujace ciaze to az Wam zazdroszcze. Co prawda nie ma tu kolejek, szpitale sa piekne ale to wszystko dziala tu jak fabryki do zarabiania pieniedzy :(
U nas tez jest sie do czego przyczepic no ale przynajmniej nie musimy wozic swoich komorek to jest duzy plus ze wszystko jest na miejscu. I po transferze 15 minut z zacisnietymi nogami w gorze na fotelu pozniej pol h lezakowania na sali i i tak mi sie wydawalo ze za krotko ale to ci jest u was to szok.
 
reklama
U nas tez jest sie do czego przyczepic no ale przynajmniej nie musimy wozic swoich komorek to jest duzy plus ze wszystko jest na miejscu. I po transferze 15 minut z zacisnietymi nogami w gorze na fotelu pozniej pol h lezakowania na sali i i tak mi sie wydawalo ze za krotko ale to ci jest u was to szok.

Ja miałam 4 transfery i zaraz po ubierałam się i szlam na konsultacje do lekarza (rozpiska leków, pogawędka i zdjęcie kropka), a wcześniej siusiu. Lekarz powiedział, ze nie ma żadnych medycznych wskazań do leżenia zaraz po transferze oraz, ze nie zwiększa ono powodzenia. Podobno w Pl tylko 3 kliniki wciąż stosują leżenie po transferze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry