reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po...widziałam pięknie bijące serduszko!
Ulga niesamowita....
Myślałam że clexane mi odpuści a on mi jeszcze jeden zastrzyk wrzucił...porolutex..

Jeszcze nie do końca w to wszystko wierzę...no cud.
Dziewczyny cuda się zdarzają!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Elegancko mamusia! Gratulacje! :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam 4 transfery i zaraz po ubierałam się i szlam na konsultacje do lekarza (rozpiska leków, pogawędka i zdjęcie kropka), a wcześniej siusiu. Lekarz powiedział, ze nie ma żadnych medycznych wskazań do leżenia zaraz po transferze oraz, ze nie zwiększa ono powodzenia. Podobno w Pl tylko 3 kliniki wciąż stosują leżenie po transferze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Które? Ja się właśnie spotykam z opiniami ze w większości szpitali/ klinik leży się po transferze. W Białymstoku zawsze +- 30 minut ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez jest sie do czego przyczepic no ale przynajmniej nie musimy wozic swoich komorek to jest duzy plus ze wszystko jest na miejscu. I po transferze 15 minut z zacisnietymi nogami w gorze na fotelu pozniej pol h lezakowania na sali i i tak mi sie wydawalo ze za krotko ale to ci jest u was to szok.
Ano niestety. Takie realia.... nie wszedzie tak jest ze trzeba wozic komorki ale w szpitalu gdzie mialam punkcje nie ma laboratorium embriologicznego.
Tak wiec oprócz stresu z samym pobraniem komórek doszedł jeszcze ten zeby dojechać z miejsca na miejsce z kuferkiem podłączonym pod wejście na zapaniczke. Jechał biedaczek jak z dusza na ramieniu i po takim stresie sam musiał oddac nasienie wiec....:/:/:/ teraz nawet niechętnie o tym mówi.
Dodam ze przez cały czas trwania mojego leczenia nie przypominam sobie żebym miała robione jakies badania hormonalne pod względem najważniejszych kobiecych hormonów czy prolaktyny.
Natomiast wczoraj musiałam jechac na krew zbadać chyba wszystkie enzymy wątrobowe, hematokryt, urea, natrium, kalium...nie wiem nawet po co:(
Każda wizyta wyliczona co do minuty, często jest tak ze nie zdążę o wszystko wypytać, a potem szperam pol dnia w internecie. Nie czuje sie z ich strony doinformowana. Wiecej dowiedziałam sie z forum:)
 
Ja już po...widziałam pięknie bijące serduszko!
Ulga niesamowita....
Myślałam że clexane mi odpuści a on mi jeszcze jeden zastrzyk wrzucił...porolutex..

Jeszcze nie do końca w to wszystko wierzę...no cud.
Dziewczyny cuda się zdarzają!

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje:) w ktorym jestes tyg? Kiedy mialas transfer? Ja tez czekam...w srode mam wizyte serduszkowa tak sie boje...
 
Grumpy, trzeba sie na glos cieszyc! Teraz mozesz zrobic test sikany, na pamiatke, powinien juz wyjsc.
U mnie w klinice, Salve Łódź(najwieksza skutecznosc w programie MZ), lezy sie po transferze godzine. Ja zawsze po transferze lezalam krocej, bo szlam na siusiu. Ostatnio, przy udanym transferze, odlezalam ta godzine i korzystalam z basenu. Gdy wracam samochodem tez na wszelki wypadek w pozycji pollezacej.
 
reklama
Witam,
Dzisiaj zrobiliśmy 3 test beta hcg i wynik chyba dobry :)

9dpt - 34,1
11dpt - 61
13dpt - 152,1

Według kliniki jest super i trzeba czekać na usg :) jak sądzicie?? Można się pociuchutku cieszyć?
Wiedzialam ze bedzie dobrze piekna beta teraz kolejny etap nerwow az do wizyty serduszkowej. Gratulacje spokojnych 9 m
Trzymam ✊✊✊✊
 
Do góry